Appartement te koop: Zorgvlietstraat 3D5, Breda
Onder bod
KopenBredaAppartementenZorgvlietstraat 3D5

Zorgvlietstraat 3D5

Ypelaar, Breda

€ 599.000
Buurt Ypelaar, BredaBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 295m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een modern appartement in een rustige buurt

Dit appartement uit 2018 aan de Zorgvlietstraat voelt fris en eigentijds. Met 112 m² woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige woning in een overwegend oudere buurt. De vraagprijs van €599.000 ligt boven het buurtgemiddelde van €538.154, maar dat past bij het recente bouwjaar. Bekijk ook andere appartementen in Breda voor een vergelijking.

De buurt Ypelaar

Ypelaar is een groene, rustige wijk in Breda zuid-oost. De buurt telt bijna 6.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien. De buurt Ypelaar heeft veel groen en voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Om de hoek vind je Jumbo voor dagelijkse boodschappen, en twee straten verder Albert Heijn. Basisschool Kbs De Burchtgaarde is op loopafstand, net als voortgezet onderwijs Tessenderlandt. Ook een park of plantsoen is vlakbij. De gemeente Breda biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ideale Makelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 5.348
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte7250m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtYpelaar
WijkBreda zuid-oost
GemeenteBreda

Locatie

Zorgvlietstraat 3D5, Breda

Buurt statistieken

Gegevens uit Ypelaar

Inwoners5.975
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Ypelaar

Woningvoorraad3.024
Gem. WOZ-waarde€ 363.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Jumbo
De Burcht 20
295m
Albert Heijn
De Burcht 1
425m
Lidl
Jorisstraat 30-40
1335m

Scholen

59 binnen 5 km

Kbs De Burchtgaarde
Basisonderwijs · 88 leerlingen
458m
De Kei VSO
Speciaal onderwijs · 104 leerlingen
851m
Tessenderlandt
Voortgezet onderwijs · 553 leerlingen
973m

Veelgestelde vragen

Over Zorgvlietstraat 3D5, Breda

Welk energielabel heeft Zorgvlietstraat 3D5?

De woning aan Zorgvlietstraat 3D5 in Breda heeft energielabel A.

Is €599.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €599.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€515.033) en ook boven het gemiddelde van de huidige koopaanbiedingen (€538.154). Het appartement is echter gebouwd in 2018, terwijl de meeste woningen in Ypelaar ouder zijn. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.259; met 112 m² komt dit appartement op €5.348 per m². Dat is aan de hoge kant, maar de nieuwbouwstatus en het energielabel A kunnen dit verklaren.

Hoe hoog zijn de energiekosten met label A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. De exacte maandlasten hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op lage stookkosten vergeleken met oudere woningen. In de buurt heeft 20% van de woningen label A, en nog eens 6,7% label A+.

Wat is de sfeer in Ypelaar?

Ypelaar is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (54%) en een mix van leeftijden. Er wonen relatief veel 65-plussers (32%) en gezinnen met kinderen (27%). Het is een veilige buurt met 229 misdrijven per jaar op bijna 6.000 inwoners.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je basisschool Kbs De Burchtgaarde (458 m) en voortgezet onderwijs Tessenderlandt (973 m). Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,2 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de afgelopen periode stonden verkochte woningen gemiddeld 42 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt.

Ideale Makelaar
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.