Hoekwoning te koop: Aalscholverstraat 26, Culemborg
Verkocht onder voorbehoud
KopenCulemborgHoekwoningenAalscholverstraat 26

Aalscholverstraat 26

Goilberdingen West, Culemborg

€ 590.000
Buurt Goilberdingen West, CulemborgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige Culemborgse buurt

Deze hoekwoning uit 2001 staat in een groene, kindvriendelijke straat. Met 168 m² woonoppervlak en een perceel van 216 m² is er veel ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een lage energierekening. De vraagprijs van €590.000 is marktconform voor hoekwoningen in Culemborg.

Goilberdingen West: een groene, rustige wijk

De woning ligt in buurt Goilberdingen West, een wijk met veel eengezinswoningen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,7. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel gezinnen en een laag aantal misdrijven.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl en PLUS, beide op loopafstand. Ook de Jumbo is twee straten verder. Basisscholen zijn er in overvloed: de Oranje Nassauschool en Montessorischool Parijsch liggen op loopafstand. Het treinstation van Culemborg is tien minuten fietsen. De gemeente Culemborg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere makelaars aangeboden, waaronder Van Ekeren Kuiper Culemborg Geldermalsen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 590.000
Prijs per m²€ 3.512
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte216m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtGoilberdingen West
WijkCulemborg West
GemeenteCulemborg

Locatie

Aalscholverstraat 26, Culemborg

Buurt statistieken

Gegevens uit Goilberdingen West

Inwoners2.225
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Lidl
Koopmans Gildeplein 14
585m
PLUS
Koopmansgildeplein 16
585m
Jumbo
Vianensestraat 5
960m

Scholen

23 binnen 5 km

Oranje Nassauschool Culemborg
Basisonderwijs · 340 leerlingen
285m
Oranje Nassauschool, locatie Molenzicht
Basisonderwijs · 188 leerlingen
307m
Montessorischool Parijsch
Basisonderwijs · 201 leerlingen
462m

Veelgestelde vragen

Over Aalscholverstraat 26, Culemborg

Welk energielabel heeft Aalscholverstraat 26?

De woning aan Aalscholverstraat 26 in Culemborg heeft energielabel A.

Is €590.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €590.000 is marktconform voor een hoekwoning van 168 m² met energielabel A in Culemborg. De woning is ruim en heeft een groot perceel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op loopafstand van een park. Het treinstation van Culemborg is 2,6 km verderop, dus op de fiets in ongeveer tien minuten bereikbaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Oranje Nassauschool (285 m) en Montessorischool Parijsch (462 m) zijn het dichtstbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Culemborg centrum, op 3 km afstand.