Hoekwoning te koop: Bricolaruwe 2, Maastricht
KopenMaastrichtHoekwoningenBricolaruwe 2

Bricolaruwe 2

Malberg, Maastricht

€ 649.000
Buurt Malberg, MaastrichtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 149m²
33% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Malberg

Deze hoekwoning uit 2020 ademt moderne ruimte. Met 149 m² woonoppervlak en een perceel van 232 m² is het een flinke woning, gebouwd met een energielabel A, dat is zeer zuinig. De vraagprijs van €649.000 is aan de hoge kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €367.167. Maar je krijgt er ook een woning voor die 33% groter is dan gemiddeld in de buurt. Kijk je naar hoekwoningen in Maastricht, dan valt deze op door zijn recente bouwjaar en royale afmetingen.

De buurt Malberg

Malberg is een wijk waar bewoners over het algemeen tevreden zijn. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 8,5. Een bewoner zegt: "Hele fijne wijk, alles direct bij de hand." Enkele bewoners: "Hier opgegroeid en na jaren weer terug. Fijne winkels, park in de buurt." De buurt heeft een mix van leeftijden, met relatief veel 65-plussers. Het is een groene wijk met speelvelden en parken. Meer weten? Bekijk de buurt Malberg.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo en Aldi, beide op loopafstand. Ook PLUS en SPAR express zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. In de buurt vind je basisscholen zoals Islamitische Basisschool El Habib en Basisschool Het Mozaïek, beide op fietsafstand. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, maar ook dat is goed te doen. De gemeente Maastricht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KH-Solutions Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 4.356
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte232m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtMalberg
WijkBuitenwijk West
GemeenteMaastricht

Locatie

Bricolaruwe 2, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 5 bewoners

7.9
Daniëlle
11-04-2025
Volksbuurt

Hier opgegroeid en na jaren weer terug. Fijne winkels, park in de buurt.

7.6
Bruce godding
08-01-2025
De buurt is altijd actief bezig met iets.

In het begin was ik wat geïntimideerd door bepaalde figuren in de buurt maar bijna iedereen kan prima met elkaar omgaan. Ik woon mijn heel leven al op malberg en het is minder erg als mensen het laten kijken, er is een pleintje bij mij in de buurt waar met de feestdagen bijna altijd iets werd georganiseerd voor de buurt om gezellig samen te komen daarom vind ik deze buurt geweldig. Er is een basisschool die goede educatie geeft, genoeg groen, veel speel/sportvelden en is goed bereikbaar.

9.3
Miranda
21-09-2024
Hele fijne wijk,

Alles direct bij de hand, mogen iets meer prullenbakken staan, en bij de containers camera maar de rest schoon lekker veel natuur gezellige parken, alleen sommige die op de malbergsingel extreem hard rijden aanpakken, 10 min fietsen heb je een heel fijn groot overdekt winkelcentrum,

9.3
Wanda Te Baerts
13-08-2023
Redelijke rustige buurt

Redelijke rustige buurt alleen rijden de auto's vaak als idioten op de malbergsingel.

8.5
Xander
12-08-2023
Relaxt wonen

Malberg is een rustige buurt aan de rand van Maastricht. De wijk kent relatief veel groen, er zijn winkels, sportvoorzieningen en goede toegangswegen naar het centrum. De wijk geeft mij veilig gevoel. Ik ben blij er te mogen wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Malberg

Inwoners5.325
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Malberg

Woningvoorraad2.678
Gem. WOZ-waarde€ 243.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Jumbo
Malbergsingel 74
717m
Aldi
Malbergsingel 54
717m
PLUS
Clavecymbelstraat 31-33
1816m

Scholen

21 binnen 5 km

Islamitische Basisschool El Habib
Basisonderwijs · 387 leerlingen
1616m
Terra Nigra Praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 221 leerlingen
1858m
Basisschool Het Mozaïek
Basisonderwijs · 154 leerlingen
1884m

Veelgestelde vragen

Over Bricolaruwe 2, Maastricht

Welk energielabel heeft Bricolaruwe 2?

De woning aan Bricolaruwe 2 in Maastricht heeft energielabel A.

Is de prijs van €649.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 77% boven het buurtgemiddelde van €367.167, maar deze woning is ook 33% groter dan gemiddeld (149 m² versus 112 m²) en heeft een modern energielabel A. In de buurt zijn momenteel 6 koopwoningen beschikbaar, met een gemiddelde prijs per m² van €3.369. Deze woning komt uit op €4.356 per m², wat aan de hoge kant is. Of de prijs reëel is, hangt af van wat je over hebt voor nieuwbouw en ruimte.

Hoe is de buurt Malberg om in te wonen?

Malberg scoort een 8,5 uit 5 reviews. Bewoners waarderen de voorzieningen, het groen en de sociale activiteiten. Een bewoner noemt het een 'hele fijne wijk' met alles bij de hand. Wel wordt er opgemerkt dat sommige straten hard worden gereden. De buurt heeft veel 65-plussers en een mix van gezinnen en alleenstaanden. Er zijn voldoende parken en speelvelden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, en 12,5% label B. Een label A woning heeft lage stookkosten en is goed geïsoleerd. Het bouwjaar 2020 draagt bij aan de moderne energieprestaties.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand, zoals Islamitische Basisschool El Habib (1,6 km) en Basisschool Het Mozaïek (1,9 km). Voor voortgezet onderwijs is Terra Nigra Praktijkonderwijs op 1,9 km. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe is het openbaar vervoer in Malberg?

Het treinstation ligt op 5,1 km afstand, dus dat is niet direct om de hoek. Wel zijn er busverbindingen in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. Voor dagelijkse ritten ben je waarschijnlijk aangewezen op de fiets of auto.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning uit 2020 met een woonoppervlak van 149 m² en een perceel van 232 m². Het energielabel is A. Het is een moderne, ruime eengezinswoning.