Hoekwoning te koop: Kelderstraat 4, Stein
KopenSteinHoekwoningenKelderstraat 4

Kelderstraat 4

Oud-Stein, Stein

€ 700.000
Buurt Oud-Stein, SteinBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 328m²
328m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een statige hoekwoning met karakter

Deze hoekwoning aan de Kelderstraat in Stein ademt geschiedenis. Het pand uit 1900 combineert een royale oppervlakte van 328 m² met een flink perceel van 480 m². Met energielabel B is het relatief zuinig voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €700.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in Stein. Bekijk ook andere hoekwoningen in Stein voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Oud-Stein

Oud-Stein is een rustige, groene wijk met een mix van oudere en jongere bewoners. De buurt telt ruim 3.100 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving zien. De buurt Oud-Stein biedt een prettige woonomgeving met veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar IKC de triviant, een basisschool op 300 meter afstand. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo om de hoek, op 545 meter. Ook Aldi en Lidl zijn op loopafstand. Het centrum van Stein is met de fiets snel bereikt. De gemeente Stein biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heykens Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 2.134
Woonoppervlakte328m²
Perceeloppervlakte480m²
Bouwjaar1900
EnergielabelB
BuurtOud-Stein
WijkStein
GemeenteStein

Locatie

Kelderstraat 4, Stein

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud-Stein

Inwoners3.175
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Raadhuisplein 42
545m
Aldi
Raadhuisplein 87
667m
Lidl
Industrieweg 15
799m

Scholen

13 binnen 5 km

IKC de triviant
Basisonderwijs · 275 leerlingen
318m
Kindcentrum Bonjour!
Basisonderwijs · 123 leerlingen
1292m
Groenewald
Voortgezet onderwijs · 1455 leerlingen
1686m

Veelgestelde vragen

Over Kelderstraat 4, Stein

Welk energielabel heeft Kelderstraat 4?

De woning aan Kelderstraat 4 in Stein heeft energielabel B.

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €700.000 past bij een hoekwoning van 328 m² met een perceel van 480 m² in Stein. Het energielabel B is gunstig voor een woning uit 1900. Vergelijkbaar aanbod in de buurt is schaars, dus de prijs lijkt marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van Oud-Stein?

Oud-Stein ligt op 3,5 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden. Openbaar vervoer is beperkt, maar de bushaltes in de buurt bieden verbindingen met omliggende dorpen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1900?

Een woning uit 1900 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan fundering, dak en isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 300 meter loopafstand ligt IKC de triviant (basisonderwijs). Ook Kindcentrum Bonjour! en OBS de Maaskei zijn binnen 2,5 km bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs is Groenewald op 1,7 km afstand.