Twee-onder-één-kap te koop: Kruisstraat 57, Stein
KopenStein2-onder-1-kapwoningenKruisstraat 57

Kruisstraat 57

Oud-Stein, Stein

€ 745.000
Buurt Oud-Stein, SteinBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 583m²
583m² woonoppervlakte
Jumbo op 456m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Oud-Stein

Deze woning uit 1932 ademt karakter en heeft een royale oppervlakte van 583 m². Het energielabel E geeft aan dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €745.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar de ruime opzet en de ligging in een gewilde buurt maken het een marktconforme prijs. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Stein voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Oud-Stein

Oud-Stein is een rustige, groene buurt met een mix van oudere en jongere bewoners. De buurt telt ruim 3.000 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een buurt met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. De buurt Oud-Stein biedt een prettige woonomgeving met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Aldi is op loopafstand. Kinderen kunnen naar IKC de triviant, een basisschool op nog geen twee minuten lopen. Voor het voortgezet onderwijs is Groenewald een optie, op ongeveer een kwartier fietsen. De gemeente Stein biedt verder voldoende voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heykens Makelaardij. De vraagprijs is €745.000.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 745.000
Prijs per m²€ 1.278
Woonoppervlakte583m²
Perceeloppervlakte390m²
Bouwjaar1932
EnergielabelE
BuurtOud-Stein
WijkStein
GemeenteStein

Locatie

Kruisstraat 57, Stein

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud-Stein

Inwoners3.175
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Raadhuisplein 42
456m
Aldi
Raadhuisplein 87
596m
Lidl
Industrieweg 15
1041m

Scholen

12 binnen 5 km

IKC de triviant
Basisonderwijs · 275 leerlingen
110m
Kindcentrum Bonjour!
Basisonderwijs · 123 leerlingen
1454m
Groenewald
Voortgezet onderwijs · 1455 leerlingen
1529m

Veelgestelde vragen

Over Kruisstraat 57, Stein

Welk energielabel heeft Kruisstraat 57?

De woning aan Kruisstraat 57 in Stein heeft energielabel E.

Is €745.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €745.000 is aan de hoge kant, maar gezien de ruime oppervlakte van 583 m² en de ligging in Oud-Stein is het marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht. Het energielabel E kan invloed hebben op de maandlasten, maar de exacte stookkosten hangen af van je eigen verbruik.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Oud-Stein, een rustige woonwijk. Het treinstation is op 3,5 km afstand, dus met de fiets of auto bereikbaar. De buurt is goed ontsloten via lokale wegen. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.

Wat is de staat van onderhoud van deze woning uit 1932?

Het bouwjaar 1932 betekent dat de woning karakter heeft, maar ook dat er mogelijk onderhoud nodig is. Het energielabel E duidt op matige isolatie. Een bouwtechnische keuring kan meer duidelijkheid geven.