Hoekwoning te koop: Koestraat 6A, Kerkrade
Verkocht onder voorbehoud
KopenKerkradeHoekwoningenKoestraat 6A

Koestraat 6A

Kerkrade-Centrum, Kerkrade

€ 339.000
Buurt Kerkrade-Centrum, KerkradeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 220m²
220m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 190m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Kerkrade

Deze hoekwoning uit 1930 heeft een royale oppervlakte van 220 m² en een energielabel C. Het perceel is 169 m² groot. De woning staat in het centrum van Kerkrade, waar je de levendigheid van de stad om de hoek hebt. Met een vraagprijs van €339.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere hoekwoningen in Kerkrade.

De buurt Kerkrade-Centrum

De buurt Kerkrade-Centrum is een stedelijke wijk met bijna 4700 inwoners. De omgeving is dichtbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 2460 adressen per km². Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en relatief weinig gezinnen met kinderen. De buurt kent een mix van koop- en huurwoningen, met 44% koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de Koestraat sta je midden in de stad. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die twee straten verder ligt. Ook de Jumbo is op loopafstand. Voor kinderen is er basisschool Sint Ursula om de hoek, en het voortgezet onderwijs is goed bereikbaar met scholen als Het Martin Buber en het Beroepscollege Parkstad Limburg. De gemeente Kerkrade biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park en restaurant op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lassoo Makelaars & Taxateurs op Vastgoed Nederland en Lassoo Makelaars & Taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 339.000
Prijs per m²€ 1.541
Woonoppervlakte220m²
Perceeloppervlakte169m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtKerkrade-Centrum
WijkKerkrade-Oost
GemeenteKerkrade

Locatie

Koestraat 6A, Kerkrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Kerkrade-Centrum

Inwoners4.685
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Hertogenlaan 29
190m
Jumbo
Onze Lieve Vrouwestraat 5
623m
PLUS
Maria Gorettiplein 1
1102m

Scholen

22 binnen 5 km

Basisschool Sint Ursula
Basisonderwijs · 237 leerlingen
392m
Het Martin Buber
Voortgezet onderwijs · 158 leerlingen
492m
Beroepscollege Parkstad Limburg, locatie Holz
Voortgezet onderwijs · 358 leerlingen
753m

Veelgestelde vragen

Over Koestraat 6A, Kerkrade

Welk energielabel heeft Koestraat 6A?

De woning aan Koestraat 6A in Kerkrade heeft energielabel C.

Is €339.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €339.000 voor een hoekwoning van 220 m² in Kerkrade-Centrum is marktconform. De woning heeft een energielabel C en een bouwjaar van 1930, wat invloed heeft op de stookkosten. Vergelijkbare woningen in de buurt kunnen qua prijs variëren, maar deze prijs lijkt in lijn met het aanbod.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dit maakt het eenvoudig om met de trein naar omliggende steden te reizen. Busverbindingen zijn niet specifiek genoemd in de gegevens, maar in een stedelijke omgeving als Kerkrade-Centrum zijn er doorgaans meerdere buslijnen in de buurt.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1930?

Een woning uit 1930 heeft vaak karakteristieke kenmerken, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld de fundering, het dak of de isolatie.

Zijn er scholen in de buurt van deze woning?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Sint Ursula ligt op 392 meter, en het voortgezet onderwijs is ook dichtbij met Het Martin Buber op 492 meter en het Beroepscollege Parkstad Limburg op 753 meter. Dit maakt de buurt geschikt voor gezinnen met schoolgaande kinderen.

Hoe veilig is de buurt Kerkrade-Centrum?

In de buurt zijn in totaal 391 misdrijven geregistreerd, maar dit cijfer zegt niet alles over de veiligheidsbeleving. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen, wat vaak samengaat met een hogere criminaliteitscijfer. Het is aan te raden om zelf een indruk te krijgen door een bezoek aan de buurt.