Hoekwoning te koop: Koos Speenhoffstraat 11, Rotterdam
KopenRotterdamHoekwoningenKoos Speenhoffstraat 11

Koos Speenhoffstraat 11

Nieuw Crooswijk, Rotterdam

€ 1.689.080
Buurt Nieuw Crooswijk, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 201m²
79% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Nieuw Crooswijk

Deze hoekwoning uit 2022 is een opvallende verschijning in de wijk. Met 201 m² woonoppervlak en een perceel van 298 m² biedt het veel ruimte, zowel binnen als buiten. Het energielabel A+++ betekent dat je minimale stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.689.080 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Bekijk ook andere hoekwoningen in Rotterdam voor een vergelijking.

De buurt Nieuw Crooswijk

Nieuw Crooswijk is een levendige buurt in Rotterdam. De omgeving is zeer stedelijk, met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt kent een mix van jonge gezinnen en alleenstaanden. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,1, wat duidt op een gevarieerde bevolking. Meer over de buurt Nieuw Crooswijk lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Aldi om de hoek (7 minuten lopen) of bij de Albert Heijn op 12 minuten. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Noen (5 minuten lopen) en KC Talma (6 minuten). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met het Rudolf Steiner College op 7 minuten. De gemeente Rotterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via TW3 Strategie Marketing Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.689.080
Prijs per m²€ 8.403
Woonoppervlakte201m²
Perceeloppervlakte298m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtNieuw Crooswijk
WijkKralingen-Crooswijk
GemeenteRotterdam

Locatie

Koos Speenhoffstraat 11, Rotterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw Crooswijk

Inwoners3.955
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuw Crooswijk

Woningvoorraad1.764
Gem. WOZ-waarde€ 358.000
Koopwoningen18%
Huurwoningen82%

Supermarkten

91 binnen 5 km

Aldi
Linker Rottekade 6B
731m
SPAR express
Vredenoordkade 2
1134m
Albert Heijn
Vlietlaan 61
1150m

Scholen

179 binnen 5 km

Noen
Basisonderwijs · 348 leerlingen
458m
A.S. Talmaschool Schakelklassen
Basisonderwijs · 131 leerlingen
578m
KC Talma
Basisonderwijs · 354 leerlingen
579m

Veelgestelde vragen

Over Koos Speenhoffstraat 11, Rotterdam

Welk energielabel heeft Koos Speenhoffstraat 11?

De woning aan Koos Speenhoffstraat 11 in Rotterdam heeft energielabel A+++.

Is de prijs van €1.689.080 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 141% boven het buurtgemiddelde van €701.667, maar dat komt doordat deze woning met 201 m² veel groter is dan gemiddeld (112 m²). De prijs per m² is ongeveer €8.403, terwijl het buurtgemiddelde €6.378 per m² is. Het is een relatief dure woning, maar het formaat en energielabel A+++ zijn uitzonderlijk.

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 201 m² en een perceel van 298 m². Dat is aanzienlijk ruimer dan de gemiddelde koopwoning in de buurt, die 112 m² groot is. Het bouwjaar is 2022, dus de woning is nieuw en modern.

Wat betekent energielabel A+++ voor mijn energiekosten?

Energielabel A+++ is het hoogste label en staat voor een zeer energiezuinige woning. Je kunt rekenen op lage stookkosten en een hoog wooncomfort. In de buurt heeft 44,4% van de koopwoningen label A, maar geen enkele heeft A+++, dus dit is een uitzonderlijk zuinige woning.

Hoe is de buurt Nieuw Crooswijk om in te wonen?

Nieuw Crooswijk is een zeer stedelijke buurt met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er wonen veel jonge gezinnen en alleenstaanden. De buurt heeft een mix van oude en nieuwe woningen, met 54,5% van de woningen gebouwd na 2010. Het aantal misdrijven is 275, wat relatief hoog is voor een wijk van deze omvang.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals Aldi (7 minuten) en Albert Heijn (12 minuten). Ook zijn er basisscholen zoals Noen (5 minuten) en KC Talma (6 minuten). Het voortgezet onderwijs is goed bereikbaar met het Rudolf Steiner College op 7 minuten en het Libanon Lyceum op 12 minuten.

Hoe ver is het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,4 km afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of een korte fietsrit. De woning is dus niet direct naast een station, maar wel bereikbaar.