Hoekwoning te koop: Louise Stratenusstraat 7, Breda
KopenBredaHoekwoningenLouise Stratenusstraat 7

Louise Stratenusstraat 7

Kesteren, Breda

€ 475.000
Buurt Kesteren, BredaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 192m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Louise Stratenusstraat in Breda is een fijne plek om te settelen. Met 105 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A is het een zuinige woning. De prijs van €475.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Breda, maar dat past bij de ruime opzet en het bouwjaar 1989.

Buurt Kesteren: rustig en groen

De buurt Kesteren is een rustige wijk in Breda noord-west. Een bewoner zegt: 'Ik woon er nu iets meer dan 6 jaar in een seniorenwoning. Vrij rustige straat, winkels die je nodig hebt in de buurt.' Een ander noemt het 'gezellig en samen' en waardeert de burengroep. De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Meer weten? Bekijk de buurt Kesteren.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die om de hoek zit. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn op fietsafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Kbs Olympia of PCBS De Rietvink, beide op loopafstand. Voor de middelbare school is Graaf Engelbrecht voor mavo/havo/vwo dichtbij. De gemeente Breda biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod via makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via H&S Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 475.000
Prijs per m²€ 4.524
Woonoppervlakte105m²
Perceeloppervlakte219m²
Bouwjaar1989
EnergielabelA
GemeenteBreda

Locatie

Louise Stratenusstraat 7, Breda

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.8
J. R.
07-06-2024
Gezellig en samen

Ik heb hele gezellige buren. Ook wordt er binnen de burengroep vaak dingen georganiseerd. Dit laat zien hoe wij als buurt samen een deel uitmaken van Breda

7.9
Koos Bierhuizen
17-10-2023
Ik vindt het een lekkere rustige buurt

Ik woon er nu Iets meer dan 6 jaar in een senioren woning Vrij rustige straat winkels die je nodig heb in de buurt en anders 19 minuten op de fiets naar het winkelcentrum heksen wiel Dokter in de buurt Dus ik heb het er wel naar mij zin

Buurt statistieken

Gegevens uit Kesteren

Inwoners3.745
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Kesteren

Woningvoorraad1.668
Gem. WOZ-waarde€ 265.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Lidl
Kesterenlaan 150
192m
Albert Heijn
Beeksestraat 55
1067m
Jumbo
Markt 14
1398m

Scholen

40 binnen 5 km

Kbs Olympia
Basisonderwijs · 131 leerlingen
551m
Graaf Engelbrecht voor mavo/havo/vwo
Voortgezet onderwijs · 828 leerlingen
581m
PCBS De Rietvink
Basisonderwijs · 173 leerlingen
600m

Veelgestelde vragen

Over Louise Stratenusstraat 7, Breda

Welk energielabel heeft Louise Stratenusstraat 7?

De woning aan Louise Stratenusstraat 7 in Breda heeft energielabel A.

Is de prijs van €475.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 15% boven het buurtgemiddelde van €414.667. Het is de duurste van de drie koopwoningen die nu in Kesteren te koop staan. Of dat marktconform is, hangt af van de staat en afwerking van de woning.

Hoe is de buurt Kesteren om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,82. Ze noemen het rustig en gezellig, met een actieve burengroep. De winkels en een dokter zijn dichtbij. Het is een gemengde buurt met veel gezinnen en senioren.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A. Dat is zeer zuinig, dus je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 66,7% van de koopwoningen ook label A.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kbs Olympia (551 meter) en PCBS De Rietvink (600 meter). Voor voortgezet onderwijs is Graaf Engelbrecht voor mavo/havo/vwo op 581 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,0 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten lopen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Kesteren is 31 dagen. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt.

H&S Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Kesteren

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appLouise Stratenusstraat 7, Breda
Bekijk