Hoekwoning te koop: Mr. P.N. Arntzeniusweg 22, Amsterdam
KopenAmsterdamHoekwoningenMr. P.N. Arntzeniusweg 22

Mr. P.N. Arntzeniusweg 22

Linnaeusparkbuurt, Amsterdam

€ 2.490.000
Buurt Linnaeusparkbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 234m²
234m² woonoppervlakte
Vomar op 251m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statige hoekwoning in de Linnaeusparkbuurt

Deze hoekwoning aan de Mr. P.N. Arntzeniusweg 22 ademt de charme van 1903. Met 234 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een royale stadsvilla. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €2.490.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van hoekwoningen in Amsterdam.

De Linnaeusparkbuurt

De buurt Linnaeusparkbuurt is een groene, rustige oase in Amsterdam. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: 'Goede bereikbaarheid en leuke buurt.' De buurt telt 2.645 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De woningvoorraad bestaat vooral uit appartementen, maar deze hoekwoning is een uitzondering.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Vomar om de hoek (twee straten verder) of Albert Heijn op vijf minuten lopen. Voor de kinderen is Oecumenische Basisschool Frankendael naast de deur, en De Kraal op loopafstand. Ook het Montessori Lyceum Oostpoort is vlakbij. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Sotheby's Realty Makelaars Amsterdam.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.490.000
Prijs per m²€ 10.641
Woonoppervlakte234m²
Perceeloppervlakte122m²
Bouwjaar1903
EnergielabelE
BuurtLinnaeusparkbuurt
WijkMiddenmeer
GemeenteAmsterdam

Locatie

Mr. P.N. Arntzeniusweg 22, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Evi
19-11-2023
Leuke buurt

Goede bereikbaarheid en leuke buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Linnaeusparkbuurt

Inwoners2.645
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Linnaeusparkbuurt

Woningvoorraad1.284
Gem. WOZ-waarde€ 824.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

132 binnen 5 km

Vomar
Middenweg 69
251m
Albert Heijn
Molukkenstraat 308
361m
Albert Heijn
Land van Cocagneplein 3
425m

Scholen

175 binnen 5 km

Oecumenische Basisschool Frankendael
Basisonderwijs · 174 leerlingen
69m
De Kraal
Basisonderwijs · 360 leerlingen
270m
Watergraafsmeerse schoolvereniging(WSV)
Basisonderwijs · 425 leerlingen
294m

Veelgestelde vragen

Over Mr. P.N. Arntzeniusweg 22, Amsterdam

Welk energielabel heeft Mr. P.N. Arntzeniusweg 22?

De woning aan Mr. P.N. Arntzeniusweg 22 in Amsterdam heeft energielabel E.

Is €2.490.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.490.000 is aan de hoge kant. In de Linnaeusparkbuurt lag de gemiddelde verkoopprijs van koopwoningen de afgelopen periode op €1.248.833, maar dat betreft vooral appartementen. Deze hoekwoning is met 234 m² en een perceel van 122 m² een zeldzaam object in de buurt, wat de hogere prijs kan verklaren.

Wat is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,4 km afstand, ongeveer vijftien minuten lopen.