Hoekwoning te koop: Reinder Brolsmawei 2, Leeuwarden
Verkocht onder voorbehoud
KopenLeeuwardenHoekwoningenReinder Brolsmawei 2

Reinder Brolsmawei 2

Westeinde, Leeuwarden

€ 290.000
Buurt Westeinde, LeeuwardenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 155m²
155m² woonoppervlakte
Lidl op 134m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Leeuwarden

Deze hoekwoning aan de Reinder Brolsmawei 2 heeft een eigen gezicht, met een flinke oppervlakte van 155 m² en een perceel van 152 m². Het bouwjaar 1973 geeft de woning een solide uitstraling, en het energielabel D is iets om rekening mee te houden. Met een vraagprijs van €290.000 is dit een scherp geprijsde optie, zeker vergeleken met het gemiddelde van hoekwoningen in Leeuwarden.

Buurt Westeinde: rustig en groen

De buurt Westeinde is een rustige wijk met veel groen. Een bewoner zegt: "Rustige buurt. Veel te doen voor jong en oud. Veel natuur hier." De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is een plek waar je elkaar kent en waar kinderen veilig kunnen spelen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: Lidl en Poiesz zitten om de hoek, op twee minuten lopen. Ook Aldi en Jumbo zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen zijn er meerdere opties: basisschool Talentencampus Eigen Wijs Regulier is op vijf minuten lopen, en voortgezet onderwijs zoals Montessori High School en!mpulse Leeuwarden zijn ook dichtbij. De gemeente Leeuwarden biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tadema Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 290.000
Prijs per m²€ 1.871
Woonoppervlakte155m²
Perceeloppervlakte152m²
Bouwjaar1973
EnergielabelD
BuurtWesteinde
WijkWesteinde en omgeving
GemeenteLeeuwarden

Locatie

Reinder Brolsmawei 2, Leeuwarden

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Nick
09-10-2025
Veel te doen voor jong en oud

Rustige buurt. Veel te doen voor jong en oud. Veel natuur hier We kijken uit oo het vliegbasis. Soms wat herrie maar daar wen je snel aan

Buurt statistieken

Gegevens uit Westeinde

Inwoners3.805
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Westeinde

Woningvoorraad1.786
Gem. WOZ-waarde€ 230.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Lidl
Pieter Sipmawei 15
134m
Poiesz
Pieter Sipmawei 9
134m
Aldi
Stadionplein 5
774m

Scholen

53 binnen 5 km

Montessori High School, school van OSG Piter Jelle
Voortgezet onderwijs · 481 leerlingen
260m
!mpulse Leeuwarden, school van OSG Piter Jelles
Voortgezet onderwijs · 442 leerlingen
307m
Talentencampus Eigen Wijs Regulier
Basisonderwijs · 114 leerlingen
377m

Veelgestelde vragen

Over Reinder Brolsmawei 2, Leeuwarden

Welk energielabel heeft Reinder Brolsmawei 2?

De woning aan Reinder Brolsmawei 2 in Leeuwarden heeft energielabel D.

Is €290.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

Ja, de vraagprijs van €290.000 is aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in de buurt. In Westeinde ligt de gemiddelde verkoopprijs rond de €318.000 en de mediaan vraagprijs is €465.000. Wel is het energielabel D, wat hogere stookkosten betekent dan bij een zuiniger label.