Hoekwoning te koop: Sparrendaal 32, Vleuten
KopenUtrechtHoekwoningenSparrendaal 32

Sparrendaal 32

Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum, Utrecht

€ 679.000
Buurt Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum, VleutenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
Lidl op 264m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met een bijzonder groot perceel

Deze hoekwoning aan de Sparrendaal in Vleuten valt op door het ruime perceel van maar liefst 6585 m². De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is niet bekend hoe zuinig de woning is. Het bouwjaar 2007 en de oppervlakte van 122 m² zijn wel bekend. Met een vraagprijs van €679.000 is de prijs marktconform voor een hoekwoning in Utrecht.

Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum: rustige nieuwbouwbuurt

De woning staat in de buurt Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum, een rustige nieuwbouwbuurt. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 7,38. Een bewoner zegt: "Er zit een winkelcentrum, groot park en zwembad heel dichtbij. Verder wordt er tussen de mensen die in deze wijk wonen niet veel gepraat." In de buurt wonen veel gezinnen: 54% van de huishoudens heeft kinderen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die op twee straten verder ligt, of de Albert Heijn, die ook om de hoek zit. Het Amadeus Lyceum, een school voor voortgezet onderwijs, ligt op loopafstand. Ook basisschool Blink is tien minuten lopen. De gemeente Utrecht biedt verder ruime voorzieningen zoals een park op vijf minuten lopen.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brecheisen Makelaars Vleuten / De Meern B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 679.000
Prijs per m²€ 5.566
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte6585m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
GemeenteUtrecht

Locatie

Sparrendaal 32, Vleuten

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Liam
10-05-2025
Rustige nieuwbouwbuurt

Er zit een winkelcentrum, groot park en zwembad heel dichtbij. Verder wordt er tussen de mensen die in deze wijk wonen niet veel gepraat.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum

Inwoners7.595
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum

Woningvoorraad2.784
Gem. WOZ-waarde€ 570.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Lidl
Noorderburcht 12
264m
Albert Heijn
Middenburcht 14
310m
Albert Heijn
Hindersteinlaan 25
1168m

Scholen

59 binnen 5 km

Amadeus Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1951 leerlingen
320m
Blink
Basisonderwijs · 730 leerlingen
776m
SBO De Binnentuin
Speciaal onderwijs · 177 leerlingen
859m

Veelgestelde vragen

Over Sparrendaal 32, Vleuten

Welk energielabel heeft Sparrendaal 32?

De woning aan Sparrendaal 32 in Vleuten heeft energielabel A.

Is €679.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €679.000 ligt dicht bij de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€658.846) en de mediaan vraagprijs (€675.000). De gemiddelde prijs per m² is €5.357, wat voor deze woning van 122 m² neerkomt op €5.565 per m². Dat is iets boven het buurtgemiddelde, maar het ruime perceel van 6585 m² is uitzonderlijk voor een hoekwoning in deze wijk.

Hoe is de buurt Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum?

Het is een rustige nieuwbouwbuurt met veel gezinnen. Bewoners waarderen de nabijheid van een winkelcentrum, park en zwembad. De sociale contacten tussen buren zijn beperkt, zoals een bewoner aangeeft. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 1825) en relatief weinig criminaliteit.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

Brecheisen Makelaars Vleuten / De Meern B.V. heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 17 minuten lopen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je het Amadeus Lyceum (320 m) en basisschool Blink (776 m). Ook zijn er andere scholen voor voortgezet en speciaal onderwijs binnen een kilometer.

Brecheisen Makelaars Vleuten / De Meern B.V.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.