Hoekwoning te koop: Verstolkstraat 46, Leeuwarden
KopenLeeuwardenHoekwoningenVerstolkstraat 46

Verstolkstraat 46

Achter de Hoven, Leeuwarden

€ 235.000
Buurt Achter de Hoven, LeeuwardenBekijk buurt
Albert Heijn op 333m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Leeuwarden

Deze hoekwoning uit 1926 aan de Verstolkstraat heeft een eigen gezicht, met een flinke dosis authentieke uitstraling. Met 88 m² woonoppervlak en een perceel van 106 m² is het een compacte maar complete woning. De vraagprijs van €235.000 is scherp geprijsd vergeleken met andere hoekwoningen in Leeuwarden.

Buurt Achter de Hoven

De woning staat in de buurt Achter de Hoven, een groene en rustige wijk. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,3. Een bewoner zegt: "Gezellige buurt met aardige mensen. Ik woon hier pas net maar tot nu toe heb ik alles kunnen vinden, zijn de buren heel aardig geweest, ze hebben zelfs mn plantjes water gegeven. Verder is er lekker veel groen in de buurt." In de buurt wonen veel eenpersoonshuishoudens en de inkomens zijn doorsnee.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (333 m). Ook de Aldi en AH XL zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar IKC de Kinderkoepel (479 m) of CSG Comenius, Mariënburg (440 m) voor voortgezet onderwijs. De gemeente Leeuwarden biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder LIV Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 235.000
Prijs per m²€ 2.670
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte106m²
Bouwjaar1926
EnergielabelF
BuurtAchter de Hoven
WijkPotmargezone
GemeenteLeeuwarden

Locatie

Verstolkstraat 46, Leeuwarden

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Sara
06-09-2024
Gezellige buurt met aardige mensen.

Ik woon hier pas net maar tot nu toe heb ik alles kunnen vinden, zijn de buren heel aardig geweest, ze hebben zelfs mn plantjes water gegeven. Verder is er lekker veel groen in de buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Achter de Hoven

Inwoners2.375
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Achter de Hoven

Woningvoorraad1.231
Gem. WOZ-waarde€ 189.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen52%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Emmakade 168
333m
Aldi
Tijnjedijk 76F
609m
AH XL
Tijnjedyk 76
698m

Scholen

54 binnen 5 km

CSG Comenius, Mariënburg
Voortgezet onderwijs · 1295 leerlingen
440m
IKC de Kinderkoepel
Basisonderwijs · 193 leerlingen
479m
Aeres VMBO Leeuwarden
Voortgezet onderwijs · 495 leerlingen
486m

Veelgestelde vragen

Over Verstolkstraat 46, Leeuwarden

Welk energielabel heeft Verstolkstraat 46?

De woning aan Verstolkstraat 46 in Leeuwarden heeft energielabel F.

Is €235.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €235.000 ligt 16% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€279.625). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €235.450, wat precies overeenkomt met deze vraagprijs. Het is dus een marktconforme prijs, zeker gezien het energielabel F.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter.

Hoe is de buurt Achter de Hoven om in te wonen?

De buurt krijgt een 8,3 van bewoners. Het is een groene, rustige buurt met aardige buren. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en de buurt is gemengd qua leeftijd. Het treinstation is op 1,6 km afstand, dus met de fiets ben je er zo.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (333 m) en Aldi (609 m). Ook zijn er scholen dichtbij: IKC de Kinderkoepel (479 m) voor basisonderwijs en CSG Comenius (440 m) voor voortgezet onderwijs.

Hoeveel woningen zijn er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 4 koopwoningen te koop in de buurt Achter de Hoven. De gemiddelde vraagprijs is €279.625 en de gemiddelde prijs per m² is €2.820. Deze woning is met €2.670 per m² iets gunstiger geprijsd.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 88 m² en 106 m² perceel is het een compacte woning. In de buurt wonen relatief weinig gezinnen met kinderen (260 huishoudens). De woning heeft geen tuin of balkon in de gegevens, dus dat is iets om zelf te checken.

LIV Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen