Kamer te huur: Haarweg 19-211, Wageningen
7 uur geleden ontdekt
HurenWageningenKamersHaarweg 19-211

Haarweg 19-211

Haarweg, Wageningen

€ 629 p.m.
Buurt Haarweg, WageningenBekijk buurt
Kamer in een gedeelde woning
Geen zelfstandige woonruimte
Sociale huur via woningcorporatie
Inschrijving en wachttijd zijn meestal vereist
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij

Deze kamer aan Haarweg 19-211 in Wageningen heeft een woonoppervlakte van 25m². De woning ligt in Haarweg, Wageningen.

Gebouwd in 1983. Het perceel is 16100m² groot.

De huurprijs bedraagt € 629 p.m., wat neerkomt op € 25 per m². De woning wordt aangeboden via Roommatch.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
Datum ontdekt28 juli 2026

Prijs

Huurprijs€ 629 p.m.
Prijs per m²€ 25 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 218.000

Oppervlakten en inhoud

ObjectoppervlakteKadaster25 m²
Perceeloppervlakte16.100 m²
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Bouw

Soort woningKamer
Bouwjaar1983

Ligging

BuurtHaarweg
GemeenteWageningen
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2017 – 2025
WOZ-waarde

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Haarweg 19-211, Wageningen

Wat is de huurprijs van Haarweg 19-211?

De huurprijs van Haarweg 19-211 in Wageningen bedraagt € 629 p.m. per maand.

Hoe groot is Haarweg 19-211 in Wageningen?

De kamer aan Haarweg 19-211 heeft een woonoppervlakte van 25m², met een perceeloppervlakte van 16100m².

In welk jaar is Haarweg 19-211 gebouwd?

De woning aan Haarweg 19-211 in Wageningen is gebouwd in 1983.

In welke buurt ligt Haarweg 19-211?

Haarweg 19-211 ligt in de buurt Haarweg in Wageningen.

Welke makelaar biedt Haarweg 19-211 aan?

Deze woning wordt aangeboden via Roommatch.

Aangeboden door
Roommatch
Bekijk aanbod
Deze woning melden
7.8
Bewoners geven Wageningen een goede beoordeling
Deze score komt uit 14 reacties
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Ervaringen van Wageningen

Zo ervaren bewoners hun gemeente

Praat mee
8.0
A.H van Tricht
Samenwonend · Appartement
De Hooilanden04-09-2025
Geweldige fijne buurt...

Staan altijd klaar voor elkaar...fijne buurt gezellige mensen..

8.1
A.H van Tricht
Samenwonend · Appartement
De Hooilanden01-09-2025
Geweldige omgeving

Behulpzaam fijne bewoners...

8.5
A
Samenwonend · Appartement
De Hooilanden20-08-2025
Geweldige omgeving

.Rustige buurt mooie omgeving wandel mogelijkheden..School in de buurt veel groen tevreden...bereikbaarheid prima..

8.4
Thymen
Gezin · Vrijstaand huis
Rietveldbuurt04-07-2025
Rustig en vertrouwd

De buurt is altijd heel erg rustig en grenst aan mooie weilanden. Het is een buurt waarin je veel mensen met de hond en kinderen even s avond een wandelingetje maken. In de buurt zijn er goede scholen en criminaliteit is heel erg laag hier, daarnaast heb je nog een snackbar en een supermarkt om de hoek mocht je nog even snel wat halen.

8.3
M.D.
Gezin · Vrijstaand huis
Wageningse Berg02-07-2025
Kalm en verzorgd

Deze buurt is één van de mooiste buurten in de omgeving, het is prachtig. De mensen zijn vriendelijk maar staan wel erg op zichzelf. Er zijn helaas geen buurtactiviteiten zoals barbeques of feestjes. De buurtgroepsapp is wel actief wat een vertrouwd gevoel geeft. De bewoners zijn relatief oud, er zijn weinig kinderen, wat soms lastig is als gezin. Maar gelukkig zijn er een aantal uitzonderingen. De buurt wordt erg netjes onderhouden en het is er heel hygiënisch. Er zijn vrij weinig voorzieningen, hiervoor moet je vaak echt de buurt uit. Er is bijvoorbeeld geen school, apotheek/huisarts/tandarts of supermarkt. Wel is er één groot speelveld. De buurt ligt relatief ver van het centrum maar is makkelijk bereikbaar. De buurt heeft een veilig gevoel naast een enkele inbraak eens in de zoveel tijd. Maar dit is te verwachten aangezien het een buurt is met relatief hoge inkomens. De omgeving is ook prachtig, met het Belmonte arboretum, de bossen en de uiterwaarden.

7.4
Bart
Gezin · 2-onder-1-kap
Benedenbuurt30-04-2025
Fijne woonwijk

Tot heden geen gedoe gehad in de wijk, al mijn hele leven in vrede hier gewoond. Gezellige buurtgenoten en een groene omgeving.

7.8
A
Samenwonend · Appartement
De Hooilanden18-12-2024
Ik woon hier fijn

Fijne wijk fijne behulpzame buren, kapper bloemenzaak fietsenzaak, snackbar alles bij de hand.

7.6
Fada
Gezin · Tussenwoning
De Buurt-Oost18-09-2024
Vriendelijke sociale buurt

Mensen helpen elkaar en staan voor elkaar klaar, sociaal. Bushaltes en busstation in de buurt, diverse winkels en scholen in de buurt. Er wordt helaas wel regelmatig grofvuil, puin en andere troep achtergelaten in steegjes. Ook het gemeentelijk onderhoud van groen laat te wensen over.

Statistieken van Wageningen

Cijfers over bewoners, leefbaarheid en woningmarkt

Alle cijfers
Bewoners
Leeftijden
4,9k0-15
9,7k15-25
12k25-45
8,5k45-65
7,1k65+
Geslacht
Mannen48%
Vrouwen52%
Huishoudens
Alleenwonend64%
Zonder kinderen19%
Met kinderen17%
Opleidingsniveau
VMBO, MBO 118%
HAVO/VWO, MBO 2-430%
HBO-WO52%
Herkomst
Nederland67%
Europa12%
Buiten Europa21%
Woningmarkt
Prijzengemiddeldmediaan
Koopprijs €447.245€402.717
Koop per m² €4.551
Huurprijs €1.463 p/m€1.427 p/m
Huur per m² €20 p/m
Woonoppervlakte
Tot 60 m²23%
60-89 m²11%
90-119 m²6%
120-159 m²6%
160 m² en meer53%
Aanbod
Te koop92%
Te huur8%
Bouwjaar
Voor 194511%
1945-197044%
1970-199015%
1990-201022%
Na 20108%
Energielabels
A+7%
A33%
B16%
C23%
D9%
E8%
F3%
G2%

Locatie en voorzieningen

Haarweg 19-211, Wageningen

Hoogvliet
De Arc 3
557m
Lidl
Stadsbrink 4-10
1203m
Albert Heijn
Stadsbrink 375
1365m
Jumbo
Tarthorst 1223
1707m
Aldi
Churchillweg 92
1854m
SPAR
Brinkmanlaan 9
1858m
AH to go
Bornsesteeg 40
2122m
Albert Heijn
Nobelweg 2a
2141m
Albert Heijn
Swaenenstate 4
3895m
PLUS
Dorpsstraat 55
3915m

Vergelijkbare woningen

Bekijk meer woningen in de buurt

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appHaarweg 19-211, Wageningen
Bekijk