Studio te koop: Bos en Lommerplantsoen 21H, Amsterdam
KopenAmsterdamStudio'sBos en Lommerplantsoen 21H

Bos en Lommerplantsoen 21H

Robert Scottbuurt-West, Amsterdam

€ 265.000
Buurt Robert Scottbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Dirk op 284m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in de Robert Scottbuurt-West

Deze studio van 30 m² aan het Bos en Lommerplantsoen is een fijne, lichte plek in Amsterdam. Het gebouw uit 1960 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €265.000 is deze studio aan de hoge kant vergeleken met andere studios in Amsterdam.

De buurt: Robert Scottbuurt-West

De Robert Scottbuurt-West is een levendige buurt met veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. De omgeving is zeer stedelijk, met veel voorzieningen om de hoek. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt staat bekend om zijn gemengde sfeer. De buurt Robert Scottbuurt-West heeft een mix van koop- en huurwoningen.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk op twee straten verder, of Albert Heijn om de hoek. Ook Lidl is tien minuten lopen. Voor de kleintjes zijn er basisscholen zoals Enderun Hisar Amsterdam en Tijl Uilenspiegelschool, beide op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via The Real Estate Agency aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 265.000
Prijs per m²€ 8.833
Woonoppervlakte30m²
Perceeloppervlakte2490m²
Bouwjaar1960
EnergielabelC
BuurtRobert Scottbuurt-West
WijkDe Kolenkit
GemeenteAmsterdam

Locatie

Bos en Lommerplantsoen 21H, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Robert Scottbuurt-West

Inwoners2.165
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Robert Scottbuurt-West

Woningvoorraad1.452
Gem. WOZ-waarde€ 332.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen78%

Supermarkten

124 binnen 5 km

Dirk
Bos en Lommerplein 1
284m
Albert Heijn
Gulden Winckelplantsoen 5
311m
Lidl
Sara Burgerhartstraat 80
819m

Scholen

161 binnen 5 km

Enderun Hisar Amsterdam
Basisonderwijs · 14 leerlingen
284m
Tijl Uilenspiegelschool
Basisonderwijs · 293 leerlingen
344m
Bos en Lommerschool
Basisonderwijs · 363 leerlingen
393m

Veelgestelde vragen

Over Bos en Lommerplantsoen 21H, Amsterdam

Welk energielabel heeft Bos en Lommerplantsoen 21H?

De woning aan Bos en Lommerplantsoen 21H in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €265.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €265.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs van €257.500 voor studios in de buurt. De gemiddelde prijs per m² is €8.583, wat neerkomt op €257.490 voor 30 m². De vraagprijs is dus aan de hoge kant, maar niet extreem.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De Robert Scottbuurt-West is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen. Er wonen veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en er zijn veel winkels, restaurants en parken in de buurt.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Enderun Hisar Amsterdam (284 m), Tijl Uilenspiegelschool (344 m) en Bos en Lommerschool (393 m). Voor voortgezet onderwijs moet je ongeveer 1,8 km reizen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,9 km afstand. Dat is ongeveer 35 minuten lopen of een korte busrit.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 7.924 adressen per km². Dat betekent dat er veel voorzieningen en levendigheid in de buurt zijn.

Zijn er veel koopwoningen in de buurt?

Ongeveer 22% van de woningen in de buurt is een koopwoning. De rest is huur. Er staan momenteel 2 studios te koop, dus het aanbod is beperkt.

The Real Estate Agency
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen