Studio te huur: Eerste Oude Heselaan 166A, Nijmegen
HurenNijmegenStudio'sEerste Oude Heselaan 166A

Eerste Oude Heselaan 166A

Biezen, Nijmegen

€ 950 p.m.
Buurt Biezen, NijmegenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AH to go op 284m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio met karakter in Nijmegen-Oud-West

Deze studio aan de Eerste Oude Heselaan 166A is een knusse plek in een oud pand uit 1919. Met 33 m² woonoppervlak is het compact, maar energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De huurprijs van €950 per maand is marktconform voor een studio in Nijmegen, zeker vergeleken met andere studios in Nijmegen.

De buurt Biezen

De buurt Biezen is een levendige wijk met een gemengde gemeenschap. Een bewoner zegt: "Ik vind het een heerlijke buurt om te wonen. Voel me erg veilig." Een ander noemt het "een gezellige buurt" met diverse horeca en een goede school. Op basis van zes beoordelingen krijgt de buurt een 7,78. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH to go om de hoek (twee straten verder) of de Jumbo op vijf minuten lopen. Ook PLUS en Coop zijn binnen tien minuten bereikbaar. Basisschool Michiel de Ruyter zit op loopafstand, net als Kindcentrum Aquamarijn. Het Stedelijk Gymnasium Nijmegen is ook vlakbij. De gemeente Nijmegen biedt verder volop voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950 p.m.
Prijs per m²€ 29 p.m.
Woonoppervlakte33m²
Perceeloppervlakte1669m²
Bouwjaar1919
EnergielabelB
BuurtBiezen
WijkNijmegen-Oud-West
GemeenteNijmegen

Locatie

Eerste Oude Heselaan 166A, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 6 bewoners

6.4
Herman Sip
02-10-2025
geen goede buurt

geen

9.1
Henriette Haenen
26-03-2025
Heerlijk

Ik vindt het een heerlijke buurt om te wonen. Voel me erg veilig.

8.1
Henriette
05-01-2025
Ons Waterkwartier

Ons Waterkwartier is een gezellige buurt. Niet ver van het centrum. Het heeft een gemengde gemeenschap. Diverse gezellige horeca in de buurt. En natuurlijk een goede school. Ook aan de ouderen is gedacht met diverse woonlokaties waaronder de Griffioen. Daar worden allerlei activiteiten georganiseerd. En daar is ook een goed buurt restaurant.

8.1
Liesbeth
28-06-2024
Top

Wat een toplocatie om te wonen! Ik woon hier al bijna 10 jaar en heb het enorm naar mijn zin! Alle voorzieningen en snelwegen zijn dichtbij. Het zou wel nog wat groener mogen en met name de tunnel van het centraal station mag veiliger.

6.9
L.
29-10-2023
Afvalbeleid

Hygiëne: het afvalbeleid in de wijk zorgt voor veel ongedierte. Het restafval en plasticafval gaat in zakken aan de straat namelijk. Vooral het restafval stinkt. Een ander probleem is dat het afval op maandagochtend vroeg in de ochtend wordt opgepikt, waardoor je als student niet makkelijk afval kan weggooien. Mijn huis en enkele andere studentenhuizen in de buurt hadden daarom soms het probleem dat afval flink opstapelde omdat niemand op zondagavond thuis was om het afval aan de weg te zetten. Huisvesting: veel gebouwen zijn jarenlang slecht onderhouden, slecht geïsoleerd. Het is van de buitenkant overigens wel mooi. Qua groen kan het wat mij betreft altijd beter, maar we hebben het zeker niet slecht.

8.0
Yvon
27-07-2023
Fijne, gemengde buurt.

Fijne buurt vlakbij het centrum. Veel voorzieningen zoals supermarkten, bakkers en drogisterijen op loopafstand. Weinig overlast en vriendelijke bewoners in de buurt. Ik voel me als vrouw nooit onveilig in de buurt, ik ben nog nooit nageroepen of lastiggevallen. Ik vind de wijk een prettige mix tussen nieuwbouw en karakteristieke huizen. Wel ben ik blij dat er plannen zijn voor een betere verbinding naar de stad, de tunnel richting de stad voelt onprettig in de avond en nacht. Daarnaast komt er hopelijk een ingang naar het station vanuit onze buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Biezen

Inwoners9.785
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Biezen

Woningvoorraad4.900
Gem. WOZ-waarde€ 347.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen69%

Supermarkten

37 binnen 5 km

AH to go
Stationsplein 5
284m
Jumbo
Fenikshof 3
569m
PLUS
Burghardt van Den Berghstraat 78
675m

Scholen

69 binnen 5 km

Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Voortgezet onderwijs · 993 leerlingen
380m
Basisschool Michiel de Ruyter
Basisonderwijs · 205 leerlingen
439m
Kindcentrum Aquamarijn
Basisonderwijs · 297 leerlingen
579m

Veelgestelde vragen

Over Eerste Oude Heselaan 166A, Nijmegen

Welk energielabel heeft Eerste Oude Heselaan 166A?

De woning aan Eerste Oude Heselaan 166A in Nijmegen heeft energielabel B.

Is €950 per maand een eerlijke prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €950 is lager dan het gemiddelde van €1.450 voor huurwoningen in de buurt, maar die gemiddelden zijn gebaseerd op grotere woningen (gemiddeld 102 m²). Voor een studio van 33 m² is €950 marktconform. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €14,22, wat neerkomt op €469 voor 33 m², maar dat is inclusief grotere woningen. Deze studio heeft energielabel B, wat gunstig is voor de energiekosten.

Hoe snel worden woningen in Biezen verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 20 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren. Op dit moment staan er slechts 2 huurwoningen te huur in de buurt, waarvan deze studio er één is.

Wat is de sfeer in de buurt Biezen?

Bewoners geven de buurt een 7,78 en omschrijven het als een gezellige, veilige wijk met een gemengde gemeenschap. Er is diverse horeca in de buurt en een goed buurtrestaurant. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden, van studenten tot ouderen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Michiel de Ruyter ligt op 439 meter, Kindcentrum Aquamarijn op 579 meter en het Stedelijk Gymnasium Nijmegen op 380 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals Petrus Canisius en de Driemaster binnen een kilometer.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation Nijmegen ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Daarnaast zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De buurt is goed bereikbaar met de fiets en auto.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel B. Dat betekent dat het een zuinige woning is, met goede isolatie en lagere energiekosten dan woningen met een lager label. Je kunt dus rekenen op een relatief lage energierekening.