Studio te koop: Frederik Hendrikstraat 77-1, Amsterdam
KopenAmsterdamStudio'sFrederik Hendrikstraat 77-1

Frederik Hendrikstraat 77-1

Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost, Amsterdam

€ 415.000
Buurt Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 91m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
50% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in de Frederik Hendrikbuurt

Deze studio aan de Frederik Hendrikstraat in Amsterdam is een typisch voorbeeld van een woning in een oude stadswijk: compact, met karakter en midden in de stad. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is niet bekend hoe zuinig de woning is. Met een vraagprijs van €415.000 ligt deze studio 29% onder het buurtgemiddelde van €581.000, wat hem relatief betaalbaar maakt voor de buurt. Bekijk ook andere studios in Amsterdam.

Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost

De buurt Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost is een levendige, dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,94. Een bewoner zegt: "Ik vind het jammer dat er alleen maar junken en alcolisten in deze kleine woningen worden geplaatst." Een ander: "Af en toe rare mensen op straat, vooral snachts, geen inbraken overigens. Kleine huizen voor een royale prijs helaas." De buurt telt 3.200 inwoners en de meeste woningen zijn gebouwd voor 1945.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (91 meter) of de Dirk twee straten verder (193 meter). Basisschool Dr. Rijk Kramer zit op 190 meter, en het Cartesius Lyceum op 340 meter. Ook zijn er andere scholen op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DMC Makelaars Amsterdam op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 415.000
Prijs per m²€ 9.651
Woonoppervlakte43m²
Bouwjaar1896
EnergielabelE
GemeenteAmsterdam

Locatie

Frederik Hendrikstraat 77-1, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

7.4
Kim
07-07-2025
Mijn straat

Ik vind het jammer dat er alleen maar junken en alcolisten in deze kleine woningen worden geplaatst, ik als geen verslavende moet hier voor zichzelf opkomen op een nare manier, ik zou wel blij zijn als ik kon verhuizen.

6.5
Bijan Onck
07-09-2024
Heel veel gekkies, maar ook veel aardige mensen die het gewoon niet zo gelukkig hebben getroffen in het leven

Af en toe rare mensen op straat, vooral snachts, geen inbraken overigens. Kleine huizen voor een royale prijs helaas

Buurt statistieken

Gegevens uit Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost

Inwoners3.200
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost

Woningvoorraad2.069
Gem. WOZ-waarde€ 479.000
Koopwoningen28%
Huurwoningen72%

Supermarkten

154 binnen 5 km

Albert Heijn
Frederik Hendrikstraat 81
91m
Dirk
2e Hugo de Grootstraat 43
193m
Albert Heijn
Bilderdijkstraat 37H
554m

Scholen

213 binnen 5 km

Basisschool Dr. Rijk Kramer
Basisonderwijs · 361 leerlingen
190m
Het Cartesius Lyceum
Voortgezet onderwijs · 694 leerlingen
340m
Theo Thijssenschool Amsterdam
Basisonderwijs · 388 leerlingen
516m

Veelgestelde vragen

Over Frederik Hendrikstraat 77-1, Amsterdam

Welk energielabel heeft Frederik Hendrikstraat 77-1?

De woning aan Frederik Hendrikstraat 77-1 in Amsterdam heeft energielabel E.

Is €415.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de vraagprijs van €415.000 ligt 29% onder het gemiddelde van €581.000 in de buurt. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €8.811, wat voor deze 43 m² neerkomt op €9.651 per m². Dat is iets boven het buurtgemiddelde, maar de totale prijs is relatief laag voor een studio in Amsterdam.

Hoe is de sfeer in de Frederik Hendrikbuurt?

De buurt is levendig en dichtbevolkt, met veel eenpersoonshuishoudens. Bewoners geven een 6,94 en noemen zowel overlast van verslaafden als een gebrek aan inbraken. Het is een gemengde wijk met zowel jonge als oudere bewoners.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie.

Waarom staat het energielabel niet in de advertentie?

DMC Makelaars Amsterdam heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,9 kilometer afstand.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, op 91 meter zit een Albert Heijn en op 193 meter een Dirk. Ook zijn er andere supermarkten op loopafstand.

Hoeveel studio's zijn er te koop in de buurt?

In de buurt staan momenteel 5 koopwoningen te koop, waarvan een deel studio's. De gemiddelde vraagprijs is €581.000.

DMC Makelaars Amsterdam
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appFrederik Hendrikstraat 77-1, Amsterdam
Bekijk