Studio te koop: Hezingenbrink 25-4, Enschede
Onder bod
KopenEnschedeStudio'sHezingenbrink 25-4

Hezingenbrink 25-4

Wesselerbrink Noord-Oost, Enschede

€ 105.000
Buurt Wesselerbrink Noord-Oost, EnschedeBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Jumbo op 443m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Studio in een rustige Enschedese buurt

Deze studio aan de Hezingenbrink 25-4 is een compacte woning in een flat uit 1967. Met 20 m² woonoppervlak en energielabel C is het een betaalbare optie voor wie klein wil wonen. De vraagprijs van €105.000 is aan de lage kant vergeleken met andere studios in Enschede.

Buurt Wesselerbrink Noord-Oost

De buurt Wesselerbrink Noord-Oost is een rustige wijk in Enschede-Zuid. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemêleerde bevolking zien: veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De buurt Wesselerbrink Noord-Oost heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Lidl, beide op loopafstand (om de hoek). Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Alles-in-één-school De Zuidsprong, die op nog geen 100 meter ligt. De gemeente Enschede biedt verder voldoende voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Le Noble Makelaardij | VerhuurPro Almelo op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 105.000
Prijs per m²€ 5.250
Woonoppervlakte20m²
Perceeloppervlakte96m²
Bouwjaar1967
EnergielabelC
BuurtWesselerbrink Noord-Oost
WijkEnschede-Zuid
GemeenteEnschede

Locatie

Hezingenbrink 25-4, Enschede

Buurt statistieken

Gegevens uit Wesselerbrink Noord-Oost

Inwoners3.820
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Wesselerbrink Noord-Oost

Woningvoorraad1.848
Gem. WOZ-waarde€ 192.000
Koopwoningen18%
Huurwoningen82%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Jumbo
Wesseler-nering 21
443m
Lidl
Wesseler-Nering 2b
443m
Nettorama
Spaansland 15
1159m

Scholen

69 binnen 5 km

Alles-in-één-school De Zuidsprong
Basisonderwijs · 111 leerlingen
72m
School voor Speciaal Basisonderwijs Het Pontem
Speciaal onderwijs · 261 leerlingen
183m
Bonhoeffer College Vlierstraat PrO
Voortgezet onderwijs · 206 leerlingen
309m

Veelgestelde vragen

Over Hezingenbrink 25-4, Enschede

Welk energielabel heeft Hezingenbrink 25-4?

De woning aan Hezingenbrink 25-4 in Enschede heeft energielabel C.

Is €105.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs is aan de lage kant. In de buurt ligt de gemiddelde vraagprijs op €266.800, maar dat is voor woningen met een gemiddelde oppervlakte van 132 m². Deze studio is met 20 m² veel kleiner, dus de prijs past bij de grootte. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €2.021, wat neerkomt op €40.420 voor 20 m², maar dat is een gemiddelde over alle woningtypen. Deze studio is dus relatief scherp geprijsd.

Hoe is de buurt Wesselerbrink Noord-Oost om in te wonen?

De buurt is rustig en gemêleerd. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens (925) en gezinnen met kinderen (530). De leeftijdsopbouw is evenwichtig, met een lichte piek bij 45-65 jaar. Het aantal misdrijven is 236, wat gemiddeld is voor een wijk van deze omvang. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 42,9% van de woningen label C en 42,9% label B. Label C is dus normaal voor deze buurt. De stookkosten zullen naar verwachting gemiddeld zijn, maar precieze bedragen hangen af van je gebruik en de isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Alles-in-één-school De Zuidsprong op 72 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs (Het Pontem) op 183 meter en een school voor voortgezet onderwijs (Bonhoeffer College) op 309 meter. Dat is handig voor gezinnen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,9 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte busrit.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt worden woningen gemiddeld in 60 dagen verkocht. Dat is een normale looptijd. Er zijn momenteel 5 koopwoningen beschikbaar, dus het aanbod is beperkt. De markt is redelijk stabiel.