Studio te koop: Koninginnelaan 24C, Soest
Onder bod
KopenSoestStudio'sKoninginnelaan 24C

Koninginnelaan 24C

’t Hart, Soest

€ 269.500
Buurt ’t Hart, SoestBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een studio met karakter in Soest

Deze studio aan de Koninginnelaan 24C in Soest is een fijne, lichte plek in een rustige buurt. Het appartement uit 1930 heeft een woonoppervlak van 41 m² en energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €269.500 is aan de scherpe kant vergeleken met andere studios in Soest.

Buurt 't Hart: rustig en groen

De buurt 't Hart is een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,3. Een bewoner zegt: "Het is hier heel fijn en veilig, iedereen helpt elkaar." Een ander noemt de ligging prettig: "Op loopafstand zit een busstation en met de fiets ben je met 7 minuten bij de winkels." De buurt 't Hart telt ruim 4.200 inwoners, waarvan veel gezinnen.

Dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je basisschool de Driesprong, en twee straten verder ligt Albert Heijn voor de dagelijkse boodschappen. Ook Ekoplaza en Hoogvliet zijn op loopafstand. Met de fiets ben je zo bij het station, en de gemeente Soest biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Domvast Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 269.500
Prijs per m²€ 6.573
Woonoppervlakte41m²
Perceeloppervlakte167m²
Bouwjaar1930
EnergielabelB
Buurt’t Hart
Wijk’t Hart-Soestdijk
GemeenteSoest

Locatie

Koninginnelaan 24C, Soest

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.9
Rolanda kikkert
22-08-2024
Bleekveld, nieuwbouw in een bestaande buurt

De woonkamer van mijn huis kijkt uit op de beetzlaan, de andere kant kijkt uit op de nieuwstraat: ik heb weinig/niets te maken met de schaepmanstraat bv-wat een veel minder goede straat is. Er wonen daar ook veel (mensen) uit een lagere sociale klasse: daar is op zich niets mis mee, maar ik versta deze mensen niet, de kinderen hangen rond op straat en lopen de hele tijd te schreeuwen. Ik mijd deze straten dus, ik distantieer mij daarvan. De inrit van de parkeerplaats van Bleekveld waar mijn auto staat, zit aan de beetzlaan en de beetzlaan beschouw ik als de toegang tot mijn huis. Op loopafstand zit een busstation en met de fiets ben je met 7 minuten fietsen bij de winkels: ik vind dat erg plezierig. Ik heb met de meeste bewoners van bleekveld (18 woningen) goed contact. Jaren geleden mocht ik van De Alliantie in het kader van "woningverbetering " een balkon op zolder laten maken. Dit was een pilot van De Alliantie, ik ben er erg blij mee. Ik vind dat ik een fantastisch huis heb in een fijne buurt/straat om te wonen.

8.8
Angel kornman
28-10-2023
Hele fijne buurt

Het is hier heel fijn en veilig iedereen helpt elkaar en hebben veel respect voor elkaar heel fijn er was laatst ook een brand en iedereen hielp die mensen waar die brand was.