Studio te koop: Marius Bauerstraat 235B2, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamStudio'sMarius Bauerstraat 235B2

Marius Bauerstraat 235B2

Overtoomse Veld-Zuid, Amsterdam

€ 300.000
Buurt Overtoomse Veld-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 99m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een studio in Overtoomse Veld-Zuid

Deze studio aan de Marius Bauerstraat is een rustige plek in een levendige buurt. Met energielabel A is het een zuinige woning. De vraagprijs van €300.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere studios in Amsterdam.

Buurt Overtoomse Veld-Zuid

Overtoomse Veld-Zuid is een diverse buurt met veel groen. Een bewoner zegt: 'Er is veel diversiteit en ik voel me vrijwel nooit onveilig.' Wel wordt de straat als 'erg vies' ervaren. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. Bekijk de buurt Overtoomse Veld-Zuid voor meer cijfers.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die naast de deur zit. Ook Albert Heijn is om de hoek. Basisschool OBS de Toekomst en de Alexander Roozendaalschool zijn twee straten verder. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaars van Amsterdam en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 300.000
Prijs per m²€ 9.091
Woonoppervlakte33m²
Perceeloppervlakte530m²
Bouwjaar1967
EnergielabelA
BuurtOvertoomse Veld-Zuid
WijkOvertoomse Veld
GemeenteAmsterdam

Locatie

Marius Bauerstraat 235B2, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.6
Joram Fransen
17-08-2025
Best prima

Ik woon in Nieuw-West in Amsterdam. Dat heeft niet een hele goede reputatie, wat deels terecht is maar deels valt het mee. Ja af en toe hoor je een explosie, wat zeker niet fijn is, maar als je door de buurt loopt is er ook heel veel diversiteit en voel ik me vrijwel nooit onveilig (al zegt dat niet heel veel als man van 1,90). Verder kan het wel heel gezellig zijn en is er veel groen in de buurt, wat ook erg fijn is. De gebouwen zijn wel lelijk, maar daar kan ik wel mee leven. De straat is ook erg vies, omdat blijkbaar niemand geeft om de natuur en het straatbeeld, dus alles wordt op straat gegooid. Qua voorzieningen is er genoeg, maar als ik bijvoorbeeld kleding nodig heb moet ik wel naar de stad, dus daarom staat die niet heel hoog maar wel voldoende. De stad is (voor Amsterdamse begrippen) gelukkig niet heel ver fietsen en er is ook een treinstation vlakbij en de metro gaat daar ook.

Buurt statistieken

Gegevens uit Overtoomse Veld-Zuid

Inwoners4.650
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Overtoomse Veld-Zuid

Woningvoorraad2.296
Gem. WOZ-waarde€ 386.000
Koopwoningen18%
Huurwoningen82%

Supermarkten

129 binnen 5 km

Lidl
August Allebeplein 269
99m
Albert Heijn
August Allebéplein 12
155m
AH to go
Cornelis Lelylaan 35
533m

Scholen

169 binnen 5 km

Alexander Roozendaalschool
Speciaal onderwijs · 272 leerlingen
178m
OBS de Toekomst
Basisonderwijs · 303 leerlingen
179m
Kentalis Signis TOS Amsterdam
Speciaal onderwijs · 175 leerlingen
289m

Veelgestelde vragen

Over Marius Bauerstraat 235B2, Amsterdam

Welk energielabel heeft Marius Bauerstraat 235B2?

De woning aan Marius Bauerstraat 235B2 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €300.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs ligt fors onder het buurtgemiddelde van €681.333, maar dat komt doordat het een kleine studio is van 33 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €7.609, dus deze woning is met €9.090 per m² iets duurder per vierkante meter. Het is een marktconforme prijs voor een studio met energielabel A.

Hoe is het energielabel A van invloed op de woonlasten?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A en 40% label A+, dus dit is een goede score.

Wat voor type woning is dit en is het geschikt voor een stel?

Het is een studio van 33 m², dus een compacte woonruimte met één leefruimte. Het is vooral geschikt voor een alleenstaande. Voor een stel kan het krap zijn, maar met een slimme indeling is het mogelijk. De woning heeft geen aparte slaapkamer.

Hoe veilig is de buurt Overtoomse Veld-Zuid?

Uit de buurtreview blijkt dat bewoners zich over het algemeen veilig voelen, al zijn er incidenten zoals explosies. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 289, maar dat is inclusief alle soorten delicten. De gemiddelde score van de buurt is 6,63 op basis van één review.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn veel voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Lidl) is op 99 meter, Albert Heijn op 155 meter. Ook zijn er basisscholen en een kinderdagverblijf om de hoek. Voor kleding moet je wel naar de stad, maar dat is met de fiets of metro goed te doen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation is op 1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Ook is er een metro in de buurt. De exacte lijnen worden niet genoemd, maar de bewoner geeft aan dat de stad goed bereikbaar is.