Studio te koop: van Hasseltkade 13C03, Maastricht
Verkocht onder voorbehoud
KopenMaastrichtStudio'svan Hasseltkade 13C03

van Hasseltkade 13C03

Boschstraatkwartier, Maastricht

€ 189.000
Buurt Boschstraatkwartier, MaastrichtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 151m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een studio met geschiedenis

Deze studio aan de van Hasseltkade 13C-03 in Maastricht is gevestigd in een pand uit 1761. Met 30 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €189.000 is scherp vergeleken met andere studios in Maastricht, zeker gezien de historische uitstraling.

Boschstraatkwartier: levendig en stedelijk

De buurt Boschstraatkwartier is een van de meest stedelijke delen van Maastricht, met een omgevingsadressendichtheid van 3750. Het is een buurt met veel eenpersoonshuishoudens (1190) en relatief weinig gezinnen. De sfeer is dynamisch, met veel voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo op 150 meter of de SPAR op 300 meter. Ook Albert Heijn en Ekoplaza zijn binnen tien minuten lopen te bereiken. Basisschool Wyck en Montessori Basisschool zitten om de hoek, op 5-6 minuten lopen. De gemeente Maastricht biedt verder tal van culturele en culinaire opties.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Nova Living Real Estate B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 189.000
Prijs per m²€ 6.300
Woonoppervlakte30m²
Perceeloppervlakte300m²
Bouwjaar1761
EnergielabelB
BuurtBoschstraatkwartier
WijkCentrum
GemeenteMaastricht

Locatie

van Hasseltkade 13C03, Maastricht

Buurt statistieken

Gegevens uit Boschstraatkwartier

Inwoners1.970
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Boschstraatkwartier

Woningvoorraad1.499
Gem. WOZ-waarde€ 234.000
Koopwoningen16%
Huurwoningen83%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Jumbo
Laag Mosae Forum 26
151m
SPAR
Boschstraat 46-48
316m
Albert Heijn
Helmstraat 4
469m

Scholen

44 binnen 5 km

Basisschool Wyck
Basisonderwijs · 170 leerlingen
528m
Montessori Basisschool
Basisonderwijs · 394 leerlingen
592m
Montessori College Maastricht voor Atheneum en Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 22 leerlingen
759m

Veelgestelde vragen

Over van Hasseltkade 13C03, Maastricht

Welk energielabel heeft van Hasseltkade 13C03?

De woning aan van Hasseltkade 13C03 in Maastricht heeft energielabel B.

Is €189.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs ligt 39% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€310.722), maar de woning is ook kleiner dan gemiddeld (30 m² versus 74 m²). De prijs per m² is met €6.300 relatief hoog, wat past bij een studio in het centrum van Maastricht.

Hoe oud is het pand en wat betekent dat voor onderhoud?

Het pand is gebouwd in 1761, wat betekent dat het historische kenmerken heeft. In de buurt is 33,3% van de woningen van vóór 1945. Oudere panden kunnen vragen om extra onderhoud, maar de exacte staat is niet bekend.

Wat is de sfeer in het Boschstraatkwartier?

Het Boschstraatkwartier is zeer stedelijk (stedelijkheidsklasse 1) met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. Er zijn veel voorzieningen, zoals supermarkten, restaurants en een treinstation op 1,4 km. Het is een levendige buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Basisschool Wyck (528 m), Montessori Basisschool (592 m) en Basisschool Sint Aloysius (830 m). Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 759 m.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 284 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is het lastig te duiden. Het is een centrumwijk met veel horeca en winkels, wat invloed kan hebben op de veiligheidsbeleving.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze specifieke woning is niet vermeld. In de buurt heeft 42,9% van de koopwoningen label A en 42,9% label B. Oudere panden hebben vaak een lager label, maar dat is niet zeker.

Nova Living Real Estate B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Nova Living Real Estate B.V.
nova-living.nl
Bekijk
Nova Living Real Estate B.V.