Studio te koop: Van Heenvlietlaan 246G, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamStudio'sVan Heenvlietlaan 246G

Van Heenvlietlaan 246G

Buitenveldert-Zuidoost, Amsterdam

€ 240.000
Buurt Buitenveldert-Zuidoost, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Jumbo op 88m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in Buitenveldert-Zuidoost

Deze studio aan de Van Heenvlietlaan is een compacte, zelfstandige woning in een rustige buurt van Amsterdam. Met 24 m² woonoppervlak is het een praktische basis voor wie graag in de stad woont zonder gedoe. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1977. De vraagprijs van €240.000 is aan de lage kant vergeleken met andere studios in Amsterdam.

De buurt Buitenveldert-Zuidoost

Buitenveldert-Zuidoost is een groene, rustige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt zo'n 3980 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt Buitenveldert-Zuidoost heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 3277.

Ook de AH XL op 540 meter en Ekoplaza op 818 meter zijn goed bereikbaar. Voor kinderen zijn er meerdere scholen om de hoek, zoals de Buitenveldertse Montessorischool op 211 meter en Basisschool Rosj Pina op 479 meter. Het treinstation ligt op 1,8 km afstand, en een park of plantsoen vind je op 200 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

## Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mar. J. Heule Makelaardij BV op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 240.000
Prijs per m²€ 10.000
Woonoppervlakte24m²
Perceeloppervlakte1795m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtBuitenveldert-Zuidoost
WijkBuitenveldert-Oost
GemeenteAmsterdam

Locatie

Van Heenvlietlaan 246G, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitenveldert-Zuidoost

Inwoners3.980
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitenveldert-Zuidoost

Woningvoorraad2.206
Gem. WOZ-waarde€ 523.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

112 binnen 5 km

Jumbo
Kastelenstraat 70
88m
AH XL
Gelderlandplein 47
540m
Ekoplaza
Arent Janszoon Ernststraat 665
818m

Scholen

149 binnen 5 km

Stichting Joodse Kindergemeenschap Cheider MAVO HAVO VWO
Voortgezet onderwijs · 39 leerlingen
211m
Buitenveldertse Montessorischool
Basisonderwijs · 191 leerlingen
211m
Stichting Joodse Kindergemeenschap Cheider
Basisonderwijs · 83 leerlingen
213m

Veelgestelde vragen

Over Van Heenvlietlaan 246G, Amsterdam

Welk energielabel heeft Van Heenvlietlaan 246G?

De woning aan Van Heenvlietlaan 246G in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €240.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €240.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €505.444. De gemiddelde prijs per m² in Buitenveldert-Zuidoost is €7.177, wat voor deze 24 m² neerkomt op €10.000 per m². Dat is hoger dan het buurtgemiddelde, maar de lage absolute prijs maakt het een toegankelijke optie voor een studio in Amsterdam.

Hoe is de buurt Buitenveldert-Zuidoost om in te wonen?

Buitenveldert-Zuidoost is een rustige, groene wijk met veel voorzieningen dichtbij. De buurt heeft een hoog aandeel eenpersoonshuishoudens en is zeer stedelijk, maar toch oogt het groen door de nabijheid van parken. Er zijn voldoende supermarkten, scholen en een treinstation op 1,8 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Deze studio heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 1977. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet extreem laag. In de buurt heeft 45,5% van de woningen label C, dus het is gebruikelijk voor deze wijk.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in deze buurt?

Op dit moment staan er 9 koopwoningen te koop in Buitenveldert-Zuidoost, waarvan deze studio er één is. De gemiddelde verkoopprijs van verkochte woningen was €973.062, met een gemiddelde looptijd van 51 dagen. Het aanbod is dus beperkt, maar de markt is actief.

Hoe ver is het naar het centrum van Amsterdam?

Het treinstation op 1,8 km biedt een directe verbinding met het centrum. Ook met de fiets ben je er zo.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, een park of plantsoen ligt op slechts 200 meter afstand. De buurt staat bekend om haar groene karakter, met veel bomen en plantsoenen. Ook de Amsterdamse Bos is niet ver weg.

Mar. J. Heule Makelaardij BV