Studio te koop: Wormerveerstraat 5-2, Amsterdam
KopenAmsterdamStudio'sWormerveerstraat 5-2

Wormerveerstraat 5-2

Spaarndammerbuurt-Zuidwest, Amsterdam

€ 375.000
Buurt Spaarndammerbuurt-Zuidwest, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 211m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
40% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in de Spaarndammerbuurt

Deze studio aan de Wormerveerstraat is een fijne plek voor wie houdt van de levendige Amsterdamse sfeer. Het appartement uit 1916 heeft een energielabel B en is met 37 m² compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €375.000 is marktconform voor een studio in Amsterdam, zeker gezien het aanbod van studios in Amsterdam.

Buurt Spaarndammerbuurt-Zuidwest

De buurt Spaarndammerbuurt-Zuidwest is een stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt staat bekend om zijn karakteristieke architectuur en centrale ligging.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Jumbo om de hoek (twee straten verder) of bij de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Westerpark en Daltonschool De Spaarndammerhout, beide op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder talloze voorzieningen, van restaurants tot parken, allemaal binnen handbereik.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KIJCK. makelaars Amsterdam op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 10.135
Woonoppervlakte37m²
Perceeloppervlakte95m²
Bouwjaar1916
EnergielabelB
BuurtSpaarndammerbuurt-Zuidwest
WijkSpaarndammerbuurt/Zeeheldenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Wormerveerstraat 5-2, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Spaarndammerbuurt-Zuidwest

Inwoners1.840
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Spaarndammerbuurt-Zuidwest

Woningvoorraad1.051
Gem. WOZ-waarde€ 429.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

133 binnen 5 km

Jumbo
Spaarndammerstraat 544
211m
Albert Heijn
Spaarndammerdijk 3
353m
Albert Heijn
Van Limburg Stirumstraat 44
548m

Scholen

178 binnen 5 km

Basisschool Westerpark
Basisonderwijs · 196 leerlingen
434m
Daltonschool De Spaarndammerhout
Basisonderwijs · 398 leerlingen
436m
Onze Amsterdamse School
Basisonderwijs · 178 leerlingen
462m

Veelgestelde vragen

Over Wormerveerstraat 5-2, Amsterdam

Welk energielabel heeft Wormerveerstraat 5-2?

De woning aan Wormerveerstraat 5-2 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €375.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €375.000 is marktconform voor een studio van 37 m² in Amsterdam. In de buurt ligt de gemiddelde verkoopprijs van koopwoningen rond €714.200, maar dat betreft vaak grotere woningen. Studio's zijn schaars in deze wijk, dus de prijs weerspiegelt de centrale ligging en het energielabel B.

Hoe is de buurt qua voorzieningen?

De Spaarndammerbuurt-Zuidwest is zeer goed voorzien. Binnen vijf minuten lopen vind je supermarkten zoals Jumbo en Albert Heijn. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, waaronder Basisschool Westerpark en Daltonschool De Spaarndammerhout. Het treinstation ligt op 2,8 km afstand, maar bushaltes zijn dichtbij.