Studio te koop: Zaandijkstraat 2-3, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamStudio'sZaandijkstraat 2-3

Zaandijkstraat 2-3

Spaarndammerbuurt-Zuidwest, Amsterdam

€ 550.000
Buurt Spaarndammerbuurt-Zuidwest, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 89m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een studio met karakter in de Spaarndammerbuurt

Deze studio van 32 m² in een 19e-eeuws pand ademt historie. Het energielabel B is een meevaller voor zo'n oud gebouw. Met een vraagprijs van €550.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere studios in Amsterdam.

Buurt Spaarndammerbuurt-Zuidwest

De buurt Spaarndammerbuurt-Zuidwest is dichtbevolkt en stedelijk, met veel eenpersoonshuishoudens. De sfeer is levendig, al zijn er geen bewonersreviews beschikbaar om een persoonlijk beeld te schetsen. CBS-cijfers laten een gemengde bevolking zien, met relatief veel 25-45-jarigen.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Jumbo, dat op 89 meter ligt, letterlijk om de hoek. Ook Albert Heijn is twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Westerpark (vijf minuten lopen) en Daltonschool De Spaarndammerhout (tien minuten lopen). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoekstra en van Eck aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 17.188
Woonoppervlakte32m²
Perceeloppervlakte42m²
Bouwjaar1882
EnergielabelB
BuurtSpaarndammerbuurt-Zuidwest
WijkSpaarndammerbuurt/Zeeheldenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Zaandijkstraat 2-3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Spaarndammerbuurt-Zuidwest

Inwoners1.840
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Spaarndammerbuurt-Zuidwest

Woningvoorraad1.051
Gem. WOZ-waarde€ 429.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

134 binnen 5 km

Jumbo
Spaarndammerstraat 544
89m
Albert Heijn
Spaarndammerdijk 3
444m
Albert Heijn
Haarlemmerplein 34
448m

Scholen

182 binnen 5 km

Basisschool Westerpark
Basisonderwijs · 196 leerlingen
410m
Daltonschool De Spaarndammerhout
Basisonderwijs · 398 leerlingen
511m
De Zeeheld
Basisonderwijs · 310 leerlingen
515m

Veelgestelde vragen

Over Zaandijkstraat 2-3, Amsterdam

Welk energielabel heeft Zaandijkstraat 2-3?

De woning aan Zaandijkstraat 2-3 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €550.000 een realistische prijs voor 32 m²?

De gemiddelde verkoopprijs in de buurt ligt rond €714.200, maar dat is voor grotere woningen. Voor een studio van 32 m² is €550.000 aan de hoge kant, maar niet ongebruikelijk in Amsterdam. De prijs per m² is ongeveer €17.188, wat marktconform is voor deze buurt.

Hoe is de buurt qua veiligheid?

In de buurt zijn 120 misdrijven geregistreerd, wat voor een stedelijk gebied met 1.840 inwoners relatief hoog is. Het is een levendige wijk, maar het is goed om alert te zijn op je omgeving.

Zijn er parken in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 0,3 km, dus op loopafstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,8 km afstand, wat ongeveer 35 minuten lopen is.

Wat voor onderhoud vraagt een pand uit 1882?

Oude panden hebben vaak karakteristieke details, maar kunnen ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld leidingen, kozijnen en dak.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn veel supermarkten op loopafstand, waaronder Jumbo op 89 meter. Ook zijn er diverse basisscholen en kinderdagverblijven in de buurt. Voor restaurants en bibliotheek hoef je ook niet ver.

Hoekstra en van Eck
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen