Tussenwoning te koop: Diepenbrockstraat 14, Amsterdam
KopenAmsterdamTussenwoningenDiepenbrockstraat 14

Diepenbrockstraat 14

Diepenbrockbuurt, Amsterdam

€ 2.995.000
Buurt Diepenbrockbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 240m²
240m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 477m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning in de Diepenbrockbuurt

Deze royale tussenwoning aan de Diepenbrockstraat ademt de rust en ruimte van de Apollobuurt. Met 240 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een plek waar je echt kunt leven. De woning uit 1961 heeft een energielabel C en vraagt om een eigen invulling. Met een vraagprijs van €2.995.000 is dit een scherpe optie vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €5.020.000 in de buurt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Amsterdam.

De Diepenbrockbuurt

De Diepenbrockbuurt is een groene, rustige buurt met veel ruimte. Een bewoner zegt: "Een fijne, groene buurt met veel ruimte en rustige straten." De buurt telt 790 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Het is een plek waar je elkaar kent en de straat leeft. Lees meer over de buurt Diepenbrockbuurt.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (477 m) of bij Ekoplaza (487 m). De kinderen fietsen naar de 1e Montessorischool De Wielewaal (544 m) of naar het Vossius Gymnasium (134 m). Na het werk wandel je naar het Amstelpark (0,3 km) of pak je een trein vanaf station Amsterdam Zuid (1,3 km). De gemeente Amsterdam biedt alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ritter Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.995.000
Prijs per m²€ 12.479
Woonoppervlakte240m²
Perceeloppervlakte263m²
Bouwjaar1961
EnergielabelC
BuurtDiepenbrockbuurt
WijkApollobuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Diepenbrockstraat 14, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.4
Edwin
17-09-2024
Fijne groene buurt.

Een fijne, groene buurt met veel ruimte en rustige straten. Voorzieningen zoals winkels, supermarkten en scholen zijn allemaal in de buurt, wat het leven hier erg comfortabel maakt. Het nabijgelegen Amstelpark biedt een heerlijke plek om te wandelen. Openbaar vervoer en uitvalswegen zijn goed bereikbaar, waardoor je snel in het centrum of andere delen van de stad bent. Al met al is het een ideale buurt voor zowel gezinnen als jonge professionals die van een rustige woonomgeving houden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Diepenbrockbuurt

Inwoners790
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Diepenbrockbuurt

Woningvoorraad329
Gem. WOZ-waarde€ 2.250.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Albert Heijn
Scheldeplein 5
477m
Ekoplaza
Scheldestraat 53
487m
Albert Heijn
Gerrit van der Veenstr 57
622m

Scholen

186 binnen 5 km

Vossius Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 830 leerlingen
134m
HLZ
Voortgezet onderwijs · 951 leerlingen
497m
St. Nicolaaslyceum
Voortgezet onderwijs · 1231 leerlingen
518m

Veelgestelde vragen

Over Diepenbrockstraat 14, Amsterdam

Welk energielabel heeft Diepenbrockstraat 14?

De woning aan Diepenbrockstraat 14 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €2.995.000 een realistische prijs voor deze woning?