Hoekwoning te koop: Herman Heijermansweg 3, Amsterdam
KopenAmsterdamHoekwoningenHerman Heijermansweg 3

Herman Heijermansweg 3

Diepenbrockbuurt, Amsterdam

€ 9.000.000
Buurt Diepenbrockbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 517m²
517m² woonoppervlakte
Ekoplaza op 390m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een statig herenhuis in de Diepenbrockbuurt

Deze hoekwoning aan de Herman Heijermansweg ademt de rust en ruimte van de Apollobuurt. Met 517 m² woonoppervlak en een perceel van 419 m² is het een van de grotere woningen in de buurt. De woning uit 1940 heeft een klassieke uitstraling en biedt veel mogelijkheden voor wie van een royale indeling houdt. De vraagprijs van €9.000.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook andere hoekwoningen in Amsterdam voor een vergelijking.

De Diepenbrockbuurt: groen en rustig

De Diepenbrockbuurt is een stille, groene wijk met veel ruimte en statige straten. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Een fijne, groene buurt met veel ruimte en rustige straten." De buurt telt 790 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen (68%) en eengezinswoningen (62%). De buurt Diepenbrockbuurt staat bekend om zijn rustige karakter.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza (om de hoek) of Aldi (twee straten verder). Ook Albert Heijn is op loopafstand. Het Vossius Gymnasium ligt naast de deur, en de 1e Montessorischool De Wielewaal is op vijf minuten lopen. Het Amstelpark is om de hoek. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Broersma Wonen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 9.000.000
Prijs per m²€ 17.408
Woonoppervlakte517m²
Perceeloppervlakte419m²
Bouwjaar1940
BuurtDiepenbrockbuurt
WijkApollobuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Herman Heijermansweg 3, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.4
Edwin
17-09-2024
Fijne groene buurt.

Een fijne, groene buurt met veel ruimte en rustige straten. Voorzieningen zoals winkels, supermarkten en scholen zijn allemaal in de buurt, wat het leven hier erg comfortabel maakt. Het nabijgelegen Amstelpark biedt een heerlijke plek om te wandelen. Openbaar vervoer en uitvalswegen zijn goed bereikbaar, waardoor je snel in het centrum of andere delen van de stad bent. Al met al is het een ideale buurt voor zowel gezinnen als jonge professionals die van een rustige woonomgeving houden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Diepenbrockbuurt

Inwoners790
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Diepenbrockbuurt

Woningvoorraad329
Gem. WOZ-waarde€ 2.250.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

148 binnen 5 km

Ekoplaza
Scheldestraat 53
390m
Aldi
Pijnackerstraat 36
410m
Albert Heijn
Scheldeplein 5
501m

Scholen

191 binnen 5 km

Vossius Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 830 leerlingen
151m
1e Montessorischool De Wielewaal
Basisonderwijs · 238 leerlingen
435m
HLZ
Voortgezet onderwijs · 951 leerlingen
455m

Veelgestelde vragen

Over Herman Heijermansweg 3, Amsterdam

Is €9.000.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €9.000.000 is fors, maar past bij de unieke combinatie van 517 m² woonoppervlak, een perceel van 419 m² en de gewilde Diepenbrockbuurt. In de buurt zijn recent vijf koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van €5.020.000, maar die waren kleiner. Deze woning is uitzonderlijk groot, dus een directe vergelijking is lastig. De prijs lijkt marktconform voor dit formaat op deze locatie.