Tussenwoning te koop: Driehuizerweg 390, Nijmegen
KopenNijmegenTussenwoningenDriehuizerweg 390

Driehuizerweg 390

Brakkenstein, Nijmegen

€ 650.000
Buurt Brakkenstein, NijmegenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 157m²
67% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Driehuizerweg 390 in Nijmegen ademt de sfeer van een klassiek jaren-dertighuis met een royale tuin. Met 157 m² woonoppervlak en een perceel van 360 m² is het een van de grotere woningen in de buurt. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1934. De vraagprijs van €650.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor tussenwoningen in Nijmegen ligt lager, maar deze woning biedt veel meer ruimte.

Buurt Brakkenstein

Brakkenstein is een kindvriendelijke, groene wijk in Nijmegen-Zuid. Een bewoner zegt: "Rustige buurt, in de buurt van natuur en de binnenstad." Een ander noemt het "een fijne, groene wijk die veel te bieden heeft" met rustige straten, speeltuinen en goede scholen. De buurt Brakkenstein telt ruim 4.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De woningvoorraad bestaat voor 70% uit eengezinswoningen, en 56% is koop.

Leven in de straat

In de ochtend loop je naar Basisschool Brakkenstein, die om de hoek ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is de Aldi twee straten verder, en de SPAR op tien minuten lopen. Ook de Jumbo en AH XL zijn op fietsafstand. Het treinstation is op 1,7 km, dus op loopafstand. De gemeente Nijmegen biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Met Maurice méér makelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 4.140
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte360m²
Bouwjaar1934
EnergielabelC
BuurtBrakkenstein
WijkNijmegen-Zuid
GemeenteNijmegen

Locatie

Driehuizerweg 390, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 5 bewoners

8.3
Eelco Rosenberg
24-02-2026
Rustige buurt

Rustige buurt, in de buurt van natuur en de binnenstad

8.8
Wiep
07-07-2025
Hele fijne omgeving.

Brakkenstein is een fijne, groene wijk in Nijmegen die veel te bieden heeft. De buurt is kindvriendelijk met rustige straten, speeltuinen en goede scholen. Voorzieningen zoals winkels, een supermarkt en medische zorg zijn dichtbij. De wijk is schoon, ruim opgezet en grenst aan mooie natuur zoals Park Brakkenstein, de Botanische Tuin en Heumensoord. Ook de bereikbaarheid is uitstekend, met goede busverbindingen door lijn 14 en de bussen die door het universiteitsterrein rijden. Brakkenstein combineert rust, ruimte en gemak op een ideale manier.

9.4
Diana
27-09-2024
Top

Goed!

9.6
Diana
13-09-2024
Top

Goed

9.1
Madelon
28-06-2024
Top buurt

Ik ben hier 2 jaar geleden heen verhuist en voel me hier heel gelukkig. Perfecte locatie. 15 min van de stad vandaan fietsen, bos zowat in je achtertuin, veel sport verenigingen om de hoek. Supermarkten dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Brakkenstein

Inwoners4.070
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Brakkenstein

Woningvoorraad1.843
Gem. WOZ-waarde€ 438.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Aldi
Kanunnik Mijllinckstraat 7
732m
SPAR
Erasmusplein 1
918m
Jumbo
Sint Jacobslaan 500
1660m

Scholen

63 binnen 5 km

Basisschool Brakkenstein
Basisonderwijs · 249 leerlingen
208m
St Tarcisiusschool
Speciaal onderwijs · 111 leerlingen
222m
Hidaya, basisschool op islamitische grondslag
Basisonderwijs · 322 leerlingen
1461m

Veelgestelde vragen

Over Driehuizerweg 390, Nijmegen

Welk energielabel heeft Driehuizerweg 390?

De woning aan Driehuizerweg 390 in Nijmegen heeft energielabel C.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €650.000 ligt 44% boven het buurtgemiddelde van €450.800. Dat komt doordat deze woning met 157 m² veel groter is dan het gemiddelde van 94 m² in Brakkenstein. De prijs per m² is ongeveer €4.140, terwijl het buurtgemiddelde €4.780 per m² is. Vergeleken met andere koopwoningen in de buurt is de prijs marktconform voor het formaat.

Hoe is de buurt Brakkenstein om in te wonen?

Brakkenstein wordt door bewoners beoordeeld met een 9,03. Ze noemen het een rustige, groene wijk met veel natuur, zoals Park Brakkenstein en Heumensoord. De buurt is kindvriendelijk met speeltuinen en goede scholen. Voorzieningen als winkels en medische zorg zijn dichtbij. Het is een fijne mix van rust en gemak.

Wat is de staat van de woning qua onderhoud?

De woning is gebouwd in 1934 en heeft energielabel C. Dat betekent dat er al redelijk wat isolatie is, maar niet het hoogste niveau. Oudere woningen kunnen vragen om onderhoud, maar label C is een goed uitgangspunt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Brakkenstein ligt op 200 meter, en de St. Tarcisiusschool (speciaal onderwijs) op 220 meter. Voor voortgezet onderwijs is NSG Groenewoud op 1,7 km. Ook zijn er kinderdagverblijven dichtbij, zoals op 400 meter.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation Nijmegen ligt op 1,7 km, dus op loopafstand. Ook zijn er busverbindingen in de buurt. De woning ligt nabij de natuur, maar ook de binnenstad is goed bereikbaar. Voor de auto zijn de belangrijkste wegen in de regio goed te bereiken.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning met een woonoppervlak van 157 m² en een perceel van 360 m². Het bouwjaar is 1934, wat typerend is voor veel woningen in deze buurt. De woning heeft energielabel C. Het is een ruime gezinswoning met een flinke tuin.