Tussenwoning te koop: Elstarstraat 69, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamTussenwoningenElstarstraat 69

Elstarstraat 69

De Bongerd, Amsterdam

€ 985.000
Buurt De Bongerd, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in een rustige Amsterdamse buurt

Deze hoekwoning uit 2024 staat in De Bongerd, een groene wijk in Amsterdam-Noord. Met 140 m² woonoppervlak en een perceel van 105 m² is het een ruime woning voor wie houdt van nieuwbouw. De prijs van €985.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Amsterdam.

Buurt De Bongerd

De Bongerd is een rustige, kindvriendelijke buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel gezinnen met kinderen en een lage misdaadcijfers. De buurt De Bongerd is een fijne plek om te wonen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (200 m). Ook de Lidl en een andere PLUS zijn op loopafstand (750 m). Basisschool IKC NoordRijk zit twee straten verder (230 m), en kinderdagverblijf is ook dichtbij. De gemeente Amsterdam biedt volop voorzieningen, maar voor de middelbare school moet je iets verder fietsen (2,1 km).

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via PB Makelaars o.z. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 985.000
Prijs per m²€ 7.036
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte105m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtDe Bongerd
WijkTuindorp Oostzaan
GemeenteAmsterdam

Locatie

Elstarstraat 69, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit De Bongerd

Inwoners2.805
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Bongerd

Woningvoorraad840
Gem. WOZ-waarde€ 687.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

76 binnen 5 km

PLUS
Boomgaardlaan 100
204m
Lidl
Bezaanjachtplein 289
753m
PLUS
Bezaanjachtplein 291
753m

Scholen

95 binnen 5 km

IKC NoordRijk
Basisonderwijs · 451 leerlingen
227m
Klein Amsterdam
Basisonderwijs · 251 leerlingen
358m
Xplore - Agora Amsterdam
Voortgezet onderwijs · 246 leerlingen
439m

Veelgestelde vragen

Over Elstarstraat 69, Amsterdam

Welk energielabel heeft Elstarstraat 69?

De woning aan Elstarstraat 69 in Amsterdam heeft energielabel A+++.

Is €985.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 42% boven het buurtgemiddelde van €693.250. Dat komt doordat deze woning met 140 m² veel groter is dan het gemiddelde (91 m²) en nieuwbouw uit 2024 betreft. In de buurt zijn vergelijkbare woningen schaars: er staan maar 4 koopwoningen te koop. De prijs per m² is met €7.036 wel marktconform voor de buurt.

Hoe is de buurt De Bongerd om in te wonen?

De Bongerd is een rustige, groene buurt in Amsterdam-Noord. Er wonen veel kinderen en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. De buurt heeft een lage misdaadcijfers (103 misdrijven per jaar) en is zeer stedelijk met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld, maar als nieuwbouwwoning uit 2024 voldoet hij aan de huidige strenge eisen. In de buurt hebben alle woningen energielabel A of A+, dus je kunt een zeer zuinige woning verwachten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool IKC NoordRijk zit op 230 meter, en basisschool Klein Amsterdam op 360 meter. Voor voortgezet onderwijs is Xplore - Agora Amsterdam op 440 meter. Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs in de buurt.

Hoe is het openbaar vervoer in De Bongerd?

Wel zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De buurt is zeer stedelijk, dus er zijn voldoende alternatieven.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt worden woningen gemiddeld in 39 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in De Bongerd. De gemiddelde verkoopprijs ligt rond de €701.333.

PB Makelaars o.z.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
PB Makelaars o.z.
pbmakelaars.nl
Bekijk
PB Makelaars o.z.
funda.nl
Bekijk
PB Makelaars o.z.