Tussenwoning te koop: Gietersstraat 6, Amsterdam
KopenAmsterdamTussenwoningenGietersstraat 6

Gietersstraat 6

Anjeliersbuurt-Noord, Amsterdam

€ 1.195.000
Buurt Anjeliersbuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Jumbo op 232m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

In de Jordaan

Deze tussenwoning aan de Gietersstraat 6 ademt de sfeer van de Amsterdamse Jordaan. Met 66 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een compacte, maar complete woning in een van de meest geliefde buurten van de stad. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1905, wat zorgt voor karakteristieke details. De vraagprijs van €1.195.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Amsterdam in deze prijsklasse.

Anjeliersbuurt-Noord

De buurt Anjeliersbuurt-Noord is een levendige wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jonge en oudere bewoners. De buurt kent een hoge bevolkingsdichtheid en is zeer stedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een dynamische omgeving is met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 232 meter of Albert Heijn op 247 meter, beide om de hoek. Ook zijn er twee basisscholen in de buurt: Theo Thijssenschool Amsterdam op 202 meter en Basisschool De Bron op 572 meter. Het voortgezet onderwijs is vertegenwoordigd door Het Cartesius Lyceum op 260 meter. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Carla van den Brink B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.195.000
Prijs per m²€ 18.106
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte53m²
Bouwjaar1905
EnergielabelC
BuurtAnjeliersbuurt-Noord
WijkJordaan
GemeenteAmsterdam

Locatie

Gietersstraat 6, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Anjeliersbuurt-Noord

Inwoners2.110
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Anjeliersbuurt-Noord

Woningvoorraad1.340
Gem. WOZ-waarde€ 627.000
Koopwoningen28%
Huurwoningen71%

Supermarkten

150 binnen 5 km

Jumbo
Westerstraat 98-102
232m
Albert Heijn
Westerstraat 79
247m
Albert Heijn
Westermarkt 21
581m

Scholen

215 binnen 5 km

Theo Thijssenschool Amsterdam
Basisonderwijs · 388 leerlingen
202m
Het Cartesius Lyceum
Voortgezet onderwijs · 694 leerlingen
260m
Basisschool De Bron
Basisonderwijs · 155 leerlingen
572m

Veelgestelde vragen

Over Gietersstraat 6, Amsterdam

Welk energielabel heeft Gietersstraat 6?

De woning aan Gietersstraat 6 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €1.195.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €1.219.969 in de buurt, maar de woning is met 66 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 128 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €10.021, wat voor deze woning neerkomt op €18.106 per m². Dat is aan de hoge kant, maar de Jordaan-locatie rechtvaardigt een premium.

Hoe is de buurt Anjeliersbuurt-Noord om in te wonen?

De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er wonen veel alleenstaanden en jonge professionals. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met 28% koopwoningen. Het is een levendige wijk met veel restaurants en winkels op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet optimaal. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A en 33,3% label C. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1905 met label C.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Theo Thijssenschool Amsterdam (basisonderwijs) ligt op 202 meter, Basisschool De Bron op 572 meter, en Het Cartesius Lyceum (voortgezet onderwijs) op 260 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 159 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, maar past bij een zeer stedelijk gebied.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 78 dagen. Dat is redelijk snel, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in deze wijk. De woning staat nu te koop en de markt is actief.

Carla van den Brink B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Carla van den Brink B.V.