Tussenwoning te koop: Godevaert Montensstraat 13, Breda
KopenBredaTussenwoningenGodevaert Montensstraat 13

Godevaert Montensstraat 13

Chassé, Breda

€ 675.000
Buurt Chassé, BredaBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
SPAR op 191m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning in het hart van Breda

Deze tussenwoning uit 1899 ademt karakter met een woonoppervlak van 122 m² en een perceel van 109 m². De woning heeft energielabel C en is gelegen in de levendige Chassébuurt. Met een vraagprijs van €675.000 is deze woning aan de hoge kant, maar dat past bij de royale afmetingen en de centrale ligging. Vergelijk dit met andere tussenwoningen in Breda om een goed beeld te krijgen.

Chassé: een bruisende buurt

De buurt Chassé is een geliefde wijk in het centrum van Breda. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,82. Een bewoner zegt: "Mooie buurt, goede ervaringen." Een ander noemt het "Levendig centrum" maar merkt op dat handhavers soms onnodig onveilig overkomen. De buurt telt 3.500 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (191 m) of de Coop (485 m). Ook Albert Heijn is op loopafstand (602 m). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Nutsbasisschool Boeimeer (337 m) en Montessori + locatie Breda (420 m). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Onze Lieve Vrouwelyceum op 609 m. De gemeente Breda biedt een compleet stedelijk voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ERA Focus Makelaars Breda op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 5.533
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte109m²
Bouwjaar1899
EnergielabelC
BuurtChassé
WijkBreda centrum
GemeenteBreda

Locatie

Godevaert Montensstraat 13, Breda

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

9.3
Giph Mouwen
21-12-2025
Mooie buurt

Goede ervaringen

6.4
Jes
29-06-2024
Levendig centrum

Levendig maar soms wat rommelig Handhavers maken het soms onnodig onveilig.. maken verkeerde indruk... waardoor er agressie komt...zonde

Buurt statistieken

Gegevens uit Chassé

Inwoners3.500
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Chassé

Woningvoorraad2.068
Gem. WOZ-waarde€ 365.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

41 binnen 5 km

SPAR
Ginnekenstraat 147-149
191m
Coop
Karnemelkstraat 13
485m
Albert Heijn
Oude Vest 5
602m

Scholen

68 binnen 5 km

Nutsbasisschool Boeimeer
Basisonderwijs · 198 leerlingen
337m
Montessori + locatie Breda
Basisonderwijs · 456 leerlingen
420m
Onze Lieve Vrouwelyceum
Voortgezet onderwijs · 1365 leerlingen
609m

Veelgestelde vragen

Over Godevaert Montensstraat 13, Breda

Welk energielabel heeft Godevaert Montensstraat 13?

De woning aan Godevaert Montensstraat 13 in Breda heeft energielabel C.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 ligt 48% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€457.000). De woning is met 122 m² ook 51% groter dan het buurtgemiddelde van 81 m². In de afgelopen periode werden woningen in Chassé gemiddeld voor €594.263 verkocht, met een gemiddelde oppervlakte van 81 m². De prijs per m² is met €5.532 iets lager dan het buurtgemiddelde van €5.826.

Hoe is de buurt Chassé om in te wonen?

Chassé is een stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid (4.019 adressen per km²). Bewoners geven de buurt een 7,82. Een bewoner noemt het een 'mooie buurt' met goede ervaringen, terwijl een ander de levendigheid waardeert maar soms rommelig vindt. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden, met relatief veel 25-45-jarigen.

Wat is de staat van de woning qua energielabel?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 75% van de koopwoningen label A+ of beter, dus deze woning scoort minder goed dan gemiddeld. Houd rekening met hogere stookkosten dan bij een modernere woning.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Breda ligt op 1,8 km afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. De woning is dus goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand. Binnen 600 meter vind je meerdere supermarkten, waaronder SPAR, Coop en Albert Heijn. Ook zijn er basisscholen en een middelbare school dichtbij. Het centrum van Breda met restaurants en winkels is op een paar minuten lopen.

Hoe oud is de woning en wat betekent dat voor onderhoud?

De woning is gebouwd in 1899, dus ruim 125 jaar oud. In de buurt is 22,2% van de woningen van voor 1945. Een oudere woning kan karakter hebben, maar vergt vaak meer onderhoud. Denk aan fundering, dak en isolatie. Het energielabel C geeft aan dat er al wel isolatiemaatregelen zijn genomen.