Tussenwoning te koop: Goudenregenstraat 13, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTilburgTussenwoningenGoudenregenstraat 13

Goudenregenstraat 13

Loven Zuid, Tilburg

€ 350.000
Buurt Loven Zuid, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
PLUS op 304m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Tilburg

Deze tussenwoning uit 1905 aan de Goudenregenstraat heeft een oppervlakte van 81 m² en een perceel van 87 m². De woning ademt sfeer met haar oorspronkelijke bouwjaar, maar heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €350.000 ligt deze woning aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €411.333, wat het een scherpe optie maakt in vergelijking met andere tussenwoningen in Tilburg.

De buurt Loven Zuid

Loven Zuid is een buurt met 1.375 inwoners, waar veel eenpersoonshuishoudens wonen. De sfeer is gemengd: een bewoner noemt het een 'achterstandswijk buurt' en beschrijft veranderingen in de samenstelling. Toch is de buurt centraal gelegen en heeft het voorzieningen binnen handbereik. De buurt Loven Zuid kent een mix van koop- en huurwoningen, met relatief veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek ligt op 304 meter. Ook de AH to go en SPAR express zijn op loopafstand. Basisschool Den Bijstere is twee straten verder (268 meter), en Kindercampus Oculus op 568 meter. Voor het voortgezet onderwijs is De Nieuwste School op 614 meter. Het treinstation van Tilburg is op 2,4 km afstand, goed te doen met de fiets. De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder KIN Makelaars, Funda en Huispedia. De vraagprijs is marktconform gezien de staat en het energielabel.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 4.321
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte87m²
Bouwjaar1905
EnergielabelD
GemeenteTilburg

Locatie

Goudenregenstraat 13, Tilburg

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

3.3
Zegikniet
31-08-2023
Achterstandswijk buurt

Toen ik hier kwam wonen was dit een heel leuk gezellig buurtje Nu word in elke lege woning maar iets geplaatst Van hoeren tot junkies tot dealers Dan heb je ook nog de nodige onderhuurders

Buurt statistieken

Gegevens uit Loven Zuid

Inwoners1.375
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Loven Zuid

Woningvoorraad636
Gem. WOZ-waarde€ 253.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

43 binnen 5 km

PLUS
Besterdring 110
304m
AH to go
Stationspassage 5
664m
SPAR express
Ringbaan Oost 271d
771m

Scholen

66 binnen 5 km

Basisschool Den Bijstere
Basisonderwijs · 203 leerlingen
268m
Kindercampus Oculus
Basisonderwijs · 110 leerlingen
568m
De Nieuwste School
Voortgezet onderwijs · 811 leerlingen
614m

Veelgestelde vragen

Over Goudenregenstraat 13, Tilburg

Welk energielabel heeft Goudenregenstraat 13?

De woning aan Goudenregenstraat 13 in Tilburg heeft energielabel D.

Is €350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €350.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€411.333) en ook onder de mediaan (€460.000). In de afgelopen periode zijn er 12 woningen verkocht in Loven Zuid, met een gemiddelde verkoopprijs van €426.667. De prijs per m² is €4.321, terwijl het buurtgemiddelde €4.018 per m² is. Gezien het energielabel D en het bouwjaar 1905 is de prijs aan de scherpe kant.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel D. Dat betekent dat het energieverbruik hoger ligt dan bij nieuwere woningen. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label C, en 25% label A of A+. Je kunt dus verwachten dat de stookkosten relatief hoog zijn.

Hoe is de buurt Loven Zuid om in te wonen?

Loven Zuid is een stedelijke buurt met een hoge dichtheid (4.239 adressen per km²). Er wonen veel eenpersoonshuishoudens (470) en relatief weinig gezinnen met kinderen (165). Een bewoner geeft aan dat de buurt is veranderd en noemt overlast. Toch zijn er voorzieningen dichtbij, zoals supermarkten en scholen. Het is een buurt met een gemengd karakter.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Den Bijstere ligt op 268 meter, Kindercampus Oculus op 568 meter en Basisschool De Stappen op 703 meter. Voor voortgezet onderwijs is De Nieuwste School op 614 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Tilburg ligt op 2,4 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten fietsen of 30 minuten lopen. Er zijn ook busverbindingen in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1905 en heeft een oppervlakte van 81 m² met een perceel van 87 m². Het energielabel D geeft aan dat er mogelijk achterstallig onderhoud is op het gebied van isolatie.

KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant!
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Loven Zuid

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appGoudenregenstraat 13, Tilburg
Bekijk