Tussenwoning te koop: Grijpensteinstraat 57, Alphen Aan Den Rijn
Verkocht onder voorbehoud
KopenAlphen aan den RijnTussenwoningenGrijpensteinstraat 57

Grijpensteinstraat 57

Emmalaan, Alphen aan den Rijn

€ 335.000
Buurt Emmalaan, Alphen Aan Den RijnBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Alphen aan den Rijn

Deze tussenwoning uit 1924 heeft een authentieke uitstraling en een woonoppervlak van 71 m². De woning is gelegen in de buurt Emmalaan, een rustige woonwijk op loopafstand van voorzieningen. Met een energielabel G zijn de stookkosten naar verwachting hoog. De vraagprijs van €335.000 is scherp geprijsd ten opzichte van het buurtgemiddelde van €403.333. Bekijk ook andere tussenwoningen in Alphen aan den Rijn.

De buurt Emmalaan

De buurt Emmalaan is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen. Van de 1.255 woningen is 61% eengezins en 45% koop. De buurt telt 2.730 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Leven in de straat

Om de hoek vind je een SPAR express, Lidl en Hoogvliet voor dagelijkse boodschappen. Twee straten verder ligt de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer. Ook de Groene Hart Topmavo is op loopafstand. De gemeente Alphen aan den Rijn biedt verder ruime voorzieningen zoals parken en restaurants.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder B&L Vastgoed op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 335.000
Prijs per m²€ 4.718
Woonoppervlakte71m²
Perceeloppervlakte76m²
Bouwjaar1924
EnergielabelG
BuurtEmmalaan
WijkHoge Zijde
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

Grijpensteinstraat 57, Alphen Aan Den Rijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmalaan

Inwoners2.730
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmalaan

Woningvoorraad1.255
Gem. WOZ-waarde€ 289.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

18 binnen 5 km

SPAR express
Willem de Zwijgerlaan 37
780m
Lidl
Baronie 86
780m
Hoogvliet
Baronie 88
780m

Scholen

46 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 89 leerlingen
214m
Groene Hart Topmavo
Voortgezet onderwijs · 749 leerlingen
324m
De Tamboerijn
Basisonderwijs · 175 leerlingen
431m

Veelgestelde vragen

Over Grijpensteinstraat 57, Alphen Aan Den Rijn

Welk energielabel heeft Grijpensteinstraat 57?

De woning aan Grijpensteinstraat 57 in Alphen Aan Den Rijn heeft energielabel G.

Is €335.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €335.000 ligt 17% onder het gemiddelde van €403.333 in de buurt Emmalaan. De woning is wel kleiner dan gemiddeld (71 m² versus 97 m²) en heeft energielabel G, wat hogere stookkosten betekent. De prijs per m² is met €4.718 iets boven het buurtgemiddelde van €4.264. Het is een marktconforme prijs voor een woning die onderhoud vraagt.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

In de buurt Emmalaan worden koopwoningen gemiddeld in 20 dagen verkocht. Dat is relatief snel. Er staan momenteel 6 woningen te koop, terwijl er de afgelopen periode 20 zijn verkocht. De markt is dus actief, maar niet extreem krap.

Wat betekent energielabel G voor mijn maandlasten?

Energielabel G is het minst zuinige label. De woning heeft waarschijnlijk slechte isolatie en enkel glas. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. Een energieadvies kan inzicht geven in de te verwachten kosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer ligt op 214 meter, De Tamboerijn op 431 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn de Groene Hart Topmavo (324 m) en het Groene Hart Lyceum (446 m) dichtbij.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,4 km afstand, ongeveer 30 minuten lopen.

Wat is de gemiddelde prijs per m² in deze buurt?

De gemiddelde prijs per m² in de buurt Emmalaan is €4.264. Deze woning heeft een prijs per m² van €4.718, wat hoger is dan gemiddeld. Dat komt doordat de woning kleiner is dan het gemiddelde in de buurt.

B&L Vastgoed
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
B&L Vastgoed
benlvastgoed.nl
Bekijk
B&L Vastgoed
funda.nl
Bekijk