Tussenwoning te koop: Haagwinde 13, Lelystad
Verkocht onder voorbehoud
KopenLelystadTussenwoningenHaagwinde 13

Haagwinde 13

Flora West, Lelystad

€ 479.500
Buurt Flora West, LelystadBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een jonge wijk

Deze tussenwoning uit 2020 staat in de rustige wijk Warande, een groene en kindvriendelijke buurt in Lelystad. Met 169 m² woonoppervlak en een perceel van 147 m² is het een royale woning voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. De vraagprijs van €479.500 is marktconform voor tussenwoningen in Lelystad.

Flora West: een groene, jonge buurt

De woning ligt in de buurt Flora West, een rustige wijk met veel groen en speelplekken. De buurt telt zo'n 1.560 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen. De sfeer is ontspannen en dorps, terwijl je toch dicht bij de stad bent.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, die op een paar minuten lopen ligt (160 meter). Ook PLUS en Jumbo zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. Voor de kinderen is Kindcentrum Warande om de hoek (75 meter), en Kindcentrum de Pionier en OBS de Triangel zijn ook op loopafstand. Het is een buurt waar je de auto kunt laten staan voor dagelijkse boodschappen en school. De gemeente Lelystad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buisman Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 479.500
Prijs per m²€ 2.837
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte147m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtFlora West
WijkWarande
GemeenteLelystad

Locatie

Haagwinde 13, Lelystad

Buurt statistieken

Gegevens uit Flora West

Inwoners1.560
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Ranonkellaan 1
160m
PLUS
Botter 4431
1927m
Jumbo
Jol 37-01
2128m

Scholen

44 binnen 5 km

Kindcentrum Warande
Basisonderwijs · 432 leerlingen
75m
Kindcentrum de Pionier
Basisonderwijs
249m
OBS de Triangel
Basisonderwijs · 154 leerlingen
277m

Veelgestelde vragen

Over Haagwinde 13, Lelystad

Welk energielabel heeft Haagwinde 13?

De woning aan Haagwinde 13 in Lelystad heeft energielabel A.

Is €479.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €479.500 is marktconform voor een tussenwoning uit 2020 met 169 m² woonoppervlak en energielabel A in Lelystad. De woning is relatief nieuw en heeft een zuinig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Flora West?

Flora West ligt in het oosten van Lelystad, op ongeveer 4,2 km van het treinstation.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je diverse supermarkten, waaronder Albert Heijn op 160 meter afstand. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kindcentrum Warande (75 meter) en Kindcentrum de Pionier (249 meter). Voor medische zorg is een huisartsenpraktijk op 0,6 km afstand.

Is de buurt geschikt voor gezinnen met kinderen?