Tussenwoning te koop: Haagwinde 17, Lelystad
Verkocht onder voorbehoud
KopenLelystadTussenwoningenHaagwinde 17

Haagwinde 17

Flora West, Lelystad

€ 520.000
Buurt Flora West, LelystadBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een jonge wijk

Deze tussenwoning uit 2020 staat in de rustige wijk Warande, een groene en kindvriendelijke buurt in Lelystad. Met 169 m² woonoppervlak en een perceel van 147 m² is het een royale woning voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €520.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt. Bekijk ook de tussenwoningen in Lelystad voor een breder aanbod.

Flora West: een groene, jonge buurt

De woning ligt in de buurt Flora West, een rustige wijk met veel groen en speelplekken. De buurt telt zo'n 1.560 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Het is een jonge buurt: bijna de helft van de bewoners is tussen de 25 en 45 jaar. De woningvoorraad bestaat voor 94% uit eengezinswoningen, en 71% is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, die op nog geen twee minuten lopen ligt (156 meter). Ook PLUS, Jumbo en Lidl zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kindcentrum Warande, een basisschool, zit om de hoek (84 meter), en ook Kindcentrum de Pionier en OBS de Triangel zijn op loopafstand (254 en 280 meter). De gemeente Lelystad biedt verder ruime voorzieningen, zoals parken en sportvelden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dop Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 520.000
Prijs per m²€ 3.077
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte147m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtFlora West
WijkWarande
GemeenteLelystad

Locatie

Haagwinde 17, Lelystad

Buurt statistieken

Gegevens uit Flora West

Inwoners1.560
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Ranonkellaan 1
156m
PLUS
Botter 4431
1925m
Jumbo
Jol 37-01
2136m

Scholen

44 binnen 5 km

Kindcentrum Warande
Basisonderwijs · 432 leerlingen
84m
Kindcentrum de Pionier
Basisonderwijs
254m
OBS de Triangel
Basisonderwijs · 154 leerlingen
280m

Veelgestelde vragen

Over Haagwinde 17, Lelystad

Welk energielabel heeft Haagwinde 17?

De woning aan Haagwinde 17 in Lelystad heeft energielabel A.

Is €520.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €520.000 is marktconform voor een tussenwoning van 169 m² met energielabel A in Lelystad. De woning is pas gebouwd in 2020, dus je hebt een moderne, goed geïsoleerde woning. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe hoog zijn de maandelijkse energiekosten bij label A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De exacte kosten hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op lage stookkosten. De woning is goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk een efficiënte verwarmingsinstallatie.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Lelystad ligt op 4,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier met de fiets. Vanaf daar kun je rechtstreeks naar Amsterdam, Almere en verder reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum Warande zit op 84 meter, Kindcentrum de Pionier op 254 meter en OBS de Triangel op 280 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Lelystad, op 2,9 kilometer.

Hoe veilig is de buurt Flora West?

In de buurt zijn in de laatste meting 25 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk van deze omvang. De buurt oogt rustig en groen, met veel gezinnen.

Wat is de omgevingsadressendichtheid van deze buurt?

De omgevingsadressendichtheid is 616 adressen per km², wat duidt op een matig stedelijk gebied. Het is rustig wonen, maar voorzieningen zijn op loopafstand.

Dop Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.