Tussenwoning te koop: Harddraverstraat 6, Rotterdam
KopenRotterdamTussenwoningenHarddraverstraat 6

Harddraverstraat 6

Provenierswijk, Rotterdam

€ 875.000
Buurt Provenierswijk, RotterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 207m²
95% groter dan gemiddeld in de buurt
AH to go op 227m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
42% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in de Provenierswijk

Deze tussenwoning aan de Harddraverstraat in Rotterdam-Noord ademt de sfeer van een stadsvilla uit 1902. Met 207 m² woonoppervlak is het een van de grotere woningen in de buurt. De woning is voorzien van energielabel C. De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor een tussenwoningen in Rotterdam ligt lager.

De buurt: Provenierswijk

De Provenierswijk is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens. De buurt kent een mix van jonge en oudere bewoners. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen beeld van bewonerservaringen. De buurt Provenierswijk heeft een levendig karakter.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dirk om de hoek of de Albert Heijn twee straten verder. Ook is er een PLUS op tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar basisschool De Provenier, die naast de deur zit. Voor voortgezet onderwijs is Mavo Centraal op loopafstand, en ook Wolfert College is dichtbij. De gemeente Rotterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Voorberg NVM Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 4.227
Woonoppervlakte207m²
Perceeloppervlakte94m²
Bouwjaar1902
EnergielabelC
BuurtProvenierswijk
WijkNoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Harddraverstraat 6, Rotterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Provenierswijk

Inwoners4.760
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Provenierswijk

Woningvoorraad2.604
Gem. WOZ-waarde€ 356.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen72%

Supermarkten

94 binnen 5 km

AH to go
Stationsplein 16
227m
AH to go
Stationsplein 19B
314m
Dirk
Schepenstraat 115
322m

Scholen

195 binnen 5 km

De Provenier
Basisonderwijs · 222 leerlingen
78m
Klein Coolstraat
Speciaal onderwijs · 104 leerlingen
128m
Mavo Centraal
Voortgezet onderwijs · 284 leerlingen
237m

Veelgestelde vragen

Over Harddraverstraat 6, Rotterdam

Welk energielabel heeft Harddraverstraat 6?

De woning aan Harddraverstraat 6 in Rotterdam heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €875.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 60% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€545.921). Maar deze woning is met 207 m² ook 88% groter dan het buurtgemiddelde van 110 m². De prijs per m² is ongeveer €4.227, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €5.064 per m². Daarmee is de prijs marktconform voor het formaat.

Hoe is de bereikbaarheid van de Provenierswijk?

Het treinstation ligt op 1,6 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 7285 adressen per km². Openbaar vervoer en voorzieningen zijn goed bereikbaar.

Wat voor type woning is dit en wat is de staat?

Het is een tussenwoning uit 1902 met een woonoppervlak van 207 m² en een perceel van 94 m². Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. De bouwstijl is karakteristiek voor de vroege 20e eeuw.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Provenier zit op 78 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn Mavo Centraal (237 m) en Wolfert College (387 m) dichtbij. Ook is er een school voor voortgezet speciaal onderwijs op 128 meter.

Hoe veilig is de Provenierswijk?

In de buurt zijn 401 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer geeft een indicatie van de veiligheidssituatie. Voor een actueel beeld kun je de lokale politiecijfers raadplegen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de Provenierswijk stonden woningen gemiddeld 85 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een normale looptijd voor de regio.

Voorberg NVM Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Voorberg NVM Makelaars
voorberg.nl
Bekijk
Voorberg NVM Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Voorberg NVM Makelaars