Tussenwoning te koop: Jungstraat 18, Haarlem
KopenHaarlemTussenwoningenJungstraat 18

Jungstraat 18

Nobelprijsbuurt, Haarlem

€ 519.000
Buurt Nobelprijsbuurt, HaarlemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
Vomar op 235m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in de Nobelprijsbuurt

Deze tussenwoning aan de Jungstraat 18 in Haarlem heeft een woonoppervlak van 131 m² en een perceel van 270 m². Het energielabel C betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De woning uit 1971 is solide en biedt veel ruimte voor een gezin. Met een vraagprijs van €519.000 is dit een marktconform aanbod, zeker vergeleken met andere tussenwoningen in Haarlem.

De Nobelprijsbuurt

De Nobelprijsbuurt is een wijk in Haarlem met een mix van bewoners. Op basis van twee beoordelingen is de gemiddelde score een 7,07. Een bewoner zegt: "Het is leuk als je gaat afspreken met kinderen enzovoort buiten." Een ander noemt echter "Verslonsing" en merkt op: "Buurt gaat achteruit. Weinig onderhoud aan de oude huizen en omgeving erom heen." De buurt telt zo'n 2425 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Meer over de buurt Nobelprijsbuurt.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks redelijk druk, met af en toe politie langs. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar, die om de hoek zit. Ook de Hoogvliet en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen als De Meer of OBS de Erasmus, beide op twee straten verder. De gemeente Haarlem biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder HUYSSHOP en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 519.000
Prijs per m²€ 3.962
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte270m²
Bouwjaar1971
EnergielabelC
BuurtNobelprijsbuurt
WijkMeerwijk
GemeenteHaarlem

Locatie

Jungstraat 18, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.1
P.R
14-10-2025
Verslonsing

Buurt gaat achteruit. Weinig onderhoud aan de oude huizen en omgeving erom heen. Veel verkeer in de straat,politie rijdt zo nu en dan langs. Weinig contact met buren,leven langs elkaar heen. Zal blij zijn als ik hier weg ben.

8.0
Houdayfah
27-01-2025
Goed maar alleen vuilnis.

Het is leuk als je gaat afspreken met kinderen enzovoort buiten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nobelprijsbuurt

Inwoners2.425
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Vomar
Leonardo da Vinciplein 4
235m
Hoogvliet
Vijfhuizerweg 510
812m
Jumbo
Engelenburg 70
874m

Scholen

77 binnen 5 km

De Meer
Basisonderwijs · 331 leerlingen
182m
OBS de Erasmus
Basisonderwijs · 250 leerlingen
182m
Islamitische Basisschool Al Ikhlaas
Basisonderwijs · 368 leerlingen
752m

Veelgestelde vragen

Over Jungstraat 18, Haarlem

Welk energielabel heeft Jungstraat 18?

De woning aan Jungstraat 18 in Haarlem heeft energielabel C.

Is €519.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €519.000 is marktconform voor een tussenwoning van 131 m² met een perceel van 270 m² in Haarlem. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1971. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van de Nobelprijsbuurt?

Het treinstation ligt op 4,9 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of fiets.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals Vomar (235 m), Hoogvliet (812 m) en Jumbo (874 m). Ook zijn er basisscholen dichtbij, zoals De Meer en OBS de Erasmus op 182 m. Een park en restaurant zijn ook binnen handbereik.

Hoe is de sfeer in de Nobelprijsbuurt?

De sfeer is gemengd. Sommige bewoners waarderen de mogelijkheid om buiten af te spreken met kinderen, terwijl anderen de buurt zien verslonzen en weinig contact met buren hebben. Het is een stedelijke omgeving met veel verkeer.

Is deze woning geschikt voor een gezin?

De buurt heeft veel gezinnen en er zijn scholen en speelplekken in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager, maar het is niet zo zuinig als een A-label.

HUYSSHOP
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen