Huis kopen›Teylingen›Tussenwoningen›Kagerdreef 190

Kagerdreef 190

Kooibuurt · 2172 HR Sassenheim

€ 550.000
Buurt Kooibuurt, Sassenheim
Sinds vandaag te koop
Woningen staan ± 27 dagen te koop in deze buurt
Ruim woonoppervlak van 140m²
140m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een tussenwoning met een flinke tuin in Sassenheim

Deze tussenwoning aan de Kagerdreef staat in de Kooibuurt, een rustige buurt in Sassenheim. Met een woonoppervlakte van 123 vierkante meter volgens de makelaar, biedt de woning vijf kamers. De vraagprijs is €550.000, en de woning is te vergelijken met andere tussenwoningen in Teylingen.

De woning zelf

De woning heeft 5 kamers, waaronder 3 slaapkamers en 1 badkamer. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 140 vierkante meter, terwijl de makelaar 123 vierkante meter opgeeft. Het perceel is volgens de BAG 160 vierkante meter, maar de makelaar noteert 199 vierkante meter. Het energielabel is A, wat een zuinig label is.

De Kooibuurt

Met ruim 1.300 inwoners en een mix van gezinnen en ouderen, is de Kooibuurt een gevarieerde buurt. Bewoners van de gemeente Teylingen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,1; een van hen zegt: "Mijn buurt is rustig en groen, met een vriendelijke sfeer en buren die elkaar groeten." Een ander noemt het "een fijne, gezellige en vooral rustige buurt." De buurt Kooibuurt heeft een laag funderingsrisico, maar daarover later meer.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen kun je doen bij de Albert Heijn op 800 meter of de Vomar op ongeveer een kilometer. Basisschool de Springplank ligt op 177 meter, en het Rijnlands Lyceum voor voortgezet onderwijs op 1,2 kilometer. De huisartspraktijk van Riet zit op 567 meter, de Service Apotheek op 967 meter. Bushalte Parklaan met lijnen 50 en 361 is op 600 meter, en treinstation Sassenheim ligt ook op 600 meter. De gemeente Teylingen biedt daarmee goede basisvoorzieningen.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is €514.000 per 1 januari 2025, en de vraagprijs ligt 7% boven die waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 53% gestegen, van €337.000 naar €514.000. Wat betreft risico's op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 55 dB, boven de norm, en vliegverkeer 51 dB, ook boven de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, net als het overstromingsrisico nu en in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt gemiddeld in 2050. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heemborgh Makelaars Sassenheim.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
Aangeboden sinds4 november 2026

Prijs

Vraagprijs€ 550.000
Prijs per m²€ 3.929
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 514.000

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte123 m²
ObjectoppervlakteKadaster140 m²
Perceeloppervlakte160 m²

Indeling

Kamers5
Slaapkamers3
Badkamers1

Bouw

Soort woningHuis
Bouwjaar1970

Ligging

GemeenteTeylingen
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Kagerdreef 190, Sassenheim

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €550.000 ligt 7% boven de WOZ-waarde van €514.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 53% gestegen, van €337.000 naar €514.000.

Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?

De woning heeft 5 kamers, waaronder 3 slaapkamers en 1 badkamer. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 123 vierkante meter, terwijl de BAG-registratie 140 vierkante meter aangeeft. Het perceel is volgens de makelaar 199 vierkante meter, maar de BAG noteert 160 vierkante meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat een zuinig label is. Dit betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, alleen over de energieprestatie.

Hoe is het gesteld met geluidsoverlast in de omgeving?

Op adresniveau is de geluidsbelasting van wegverkeer 55 dB, boven de geluidsnorm. Ook vliegverkeer zit met 51 dB boven de norm. Spoorweglawaai is 48 dB en blijft onder de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan deze specifieke woning.

Wat is het funderingsrisico voor deze woning?

Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van de fundering van deze woning. Het betekent dat er op basis van openbare data geen verhoogd risico is verwacht.

Hoe is de wateroverlast en het overstromingsrisico in deze buurt?

Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, en het overstromingsrisico is nu en in 2050 ook gemiddeld. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties op basis van de Klimaateffectatlas, geen voorspellingen voor deze woning.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is de Albert Heijn op 800 meter, gevolgd door de Vomar op 981 meter. Verder zijn er de Hoogvliet op 1.476 meter en de Dirk op 1.498 meter. In totaal zijn er binnen 5 kilometer 14 supermarkten.

Hoe is het openbaar vervoer geregeld?

Bushalte Parklaan ligt op 600 meter en wordt bediend door lijnen 50 en 361. Ook halte Menneweg op 660 meter heeft deze lijnen. Treinstation Sassenheim ligt op 600 meter, dus je hebt zowel bus- als treinverbindingen dichtbij.

Wat voor scholen liggen er in de omgeving?

Basisschool de Springplank ligt op 177 meter, en Openbare Basisschool Het Bolwerk op 586 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Rijnlands Lyceum Sassenheim op 1.219 meter. Er zijn binnen 5 kilometer 35 scholen in totaal.

Hoe is de buurt beoordeeld door bewoners?

Bewoners van de gemeente Teylingen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,1, op basis van 5 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is rustig en groen, met een vriendelijke sfeer en buren die elkaar groeten." Een ander noemt het "een fijne, gezellige en vooral rustige buurt."