Tussenwoning te koop: Katendrechtsestraat 68, Rotterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenRotterdamTussenwoningenKatendrechtsestraat 68

Katendrechtsestraat 68

Katendrecht, Rotterdam

€ 649.500
Buurt Katendrecht, RotterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Katendrecht

Deze tussenwoning uit 2011 staat in de levendige Rotterdamse wijk Katendrecht. Met 114 m² woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige en comfortabele woning. De vraagprijs van €649.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Rotterdam.

De buurt Katendrecht

Katendrecht is een populaire buurt met een mix van jonge gezinnen en oudere bewoners. Een bewoner zegt: 'Ik vindt me buurt wel goed en gezzellig iedereen kent elkaar en altijd klaar voor een gesprek.' De buurt heeft een hoge beoordeling van 9,5 op basis van één review. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Bekijk meer over de buurt Katendrecht.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk op 730 meter of Albert Heijn op 813 meter. Basisschool De Schalm Katendrecht zit om de hoek op 57 meter, en Globetrotter Katendrecht op 402 meter. Ook een park of plantsoen is dichtbij, op 200 meter. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BOS Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 649.500
Prijs per m²€ 5.697
Woonoppervlakte114m²
Perceeloppervlakte77m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA
BuurtKatendrecht
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Katendrechtsestraat 68, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Nigel
30-11-2025
Fris

Ik vindt me buurt wel goed en gezzellig iedereen kent elkaar en altijd klaar voor een gesprek

Buurt statistieken

Gegevens uit Katendrecht

Inwoners7.045
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Katendrecht

Woningvoorraad3.284
Gem. WOZ-waarde€ 414.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

94 binnen 5 km

Dirk
Hellevoetstraat 2-18
730m
Albert Heijn
Otto Reuchlinweg 968
813m
Jumbo
Hillelaan 77A
1029m

Scholen

197 binnen 5 km

De Schalm Katendrecht
Basisonderwijs · 188 leerlingen
57m
Globetrotter Katendrecht
Basisonderwijs · 508 leerlingen
402m
Basisschool Het Kompas
Basisonderwijs · 268 leerlingen
847m

Veelgestelde vragen

Over Katendrechtsestraat 68, Rotterdam

Welk energielabel heeft Katendrechtsestraat 68?

De woning aan Katendrechtsestraat 68 in Rotterdam heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €649.500 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde verkoopprijs in Katendrecht ligt rond de €620.900, met een mediaan van €612.500. De vraagprijs van deze woning is iets hoger dan het gemiddelde, maar de woning is ook ruimer dan gemiddeld (114 m² versus 94 m²). De prijs per m² is ongeveer €5.700, terwijl het buurtgemiddelde €6.719 per m² is. Dat maakt de prijs relatief gunstig.

Hoe is de sfeer in Katendrecht?

Katendrecht wordt omschreven als een gezellige buurt waar mensen elkaar kennen. Een bewoner zegt: 'Iedereen kent elkaar en altijd klaar voor een gesprek.' De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel 25- tot 45-jarigen. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid aan voorzieningen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Schalm Katendrecht zit op 57 meter, Globetrotter Katendrecht op 402 meter, en Basisschool Het Kompas op 847 meter. Ook is er voortgezet onderwijs op 800 meter afstand.

Hoe bereikbaar is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand, dus niet direct om de hoek. De hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 4052) wijst op een dicht netwerk van OV.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 60% van de woningen label A+ en 30% label A, dus dit is een goede score. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen niet bekend.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Katendrecht?

Op dit moment staan er 10 koopwoningen te koop in de buurt. De gemiddelde verkooptijd is 58 dagen, wat aangeeft dat de markt redelijk actief is. Het aanbod is beperkt, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren.

BOS Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar