Tussenwoning te koop: Kernkampplantsoen 4, Utrecht
KopenUtrechtTussenwoningenKernkampplantsoen 4

Kernkampplantsoen 4

Tuindorp-Oost, Utrecht

€ 798.000
Buurt Tuindorp-Oost, UtrechtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 150m²
53% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 434m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Tuindorp-Oost

Deze tussenwoning aan het Kernkampplantsoen ademt de sfeer van een groene, rustige buurt. Met 150 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een royale woning in een geliefde Utrechtse wijk. De vraagprijs van €798.000 ligt 56% boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de royale oppervlakte en het type woning. Bekijk ook andere tussenwoningen in Utrecht.

Tuindorp-Oost: groen en dorps in de stad

Tuindorp-Oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en speelplekken. Een bewoner zegt: "Het is een fijne rustige buurt om in te wonen. Hier en daar wat groen en speelplaatsen voor kinderen." De buurt heeft een dorps karakter, maar met de binnenstad op tien minuten fietsen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970, en het aandeel koopwoningen is 55%. Meer over de buurt Tuindorp-Oost.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die twee straten verder zit. Ook een drogist en andere winkels zijn in het winkelcentrum te vinden. Basisschool de Beiaard zit naast de deur, en pcbs De Regenboog op loopafstand. Met de auto ben je snel op de snelweg, en het station is tien minuten lopen. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 798.000
Prijs per m²€ 5.320
Woonoppervlakte150m²
Perceeloppervlakte143m²
Bouwjaar1967
EnergielabelC
BuurtTuindorp-Oost
WijkNoordoost
GemeenteUtrecht

Locatie

Kernkampplantsoen 4, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Minoes
16-08-2024
Tuindorpie

Het is een fijne rustige buurt om in te wonen. Hier en daar wat groen en speelplaatsen voor kinderen. Er zit een grote supermarkt in de wijk met een winkelcentrum erom heen wat ook een drogist heeft etc. Er zijn 2 scholen in de wijk waarvan 1 minder sterk is aangeschreven dat maakt de keus al minder. De wijk is met auto en fiets prima bereikbaar al staat de zuilense ring soms vast. De bus verbinding is minder de 55 gaat langs de wijk en de 4 gaat door de wijk. Helaas is de 4 niet rrn bus waar je op kan rekenen en als die niet komt kan je een halfuur wachten op de volgende. Soms ligt er nog wel wat afval op straat zeker rondom het De gaard. De grote afbalcontainers daar zien er echt niet uit en hebben veel afval ernaast liggen. Mijn buren zijn vriendelijk. De wijk is rustig maar toch in de stad met 10 min fietsen ben je in de binnenstad en met een paar minuten rijden zit je al op de snelweg.

Buurt statistieken

Gegevens uit Tuindorp-Oost

Inwoners3.435
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Tuindorp-Oost

Woningvoorraad1.798
Gem. WOZ-waarde€ 456.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

65 binnen 5 km

Albert Heijn
Troosterhof 14
434m
Albert Heijn
Willem van Noortplein 6
1025m
Albert Heijn
Biltstraat 90 96
1053m

Scholen

118 binnen 5 km