Tussenwoning te koop: Kloosterbosstraat 77, Kerkrade
KopenKerkradeTussenwoningenKloosterbosstraat 77

Kloosterbosstraat 77

Chevremont, Kerkrade

€ 315.000
Buurt Chevremont, KerkradeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 322m²
106% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 473 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 68 dagen
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Chevremont

Deze tussenwoning aan de Kloosterbosstraat in Kerkrade biedt een verrassend ruim woonoppervlak van 322 m², verdeeld over meerdere lagen. Het huis uit 1967 heeft energielabel B en staat op een perceel van 232 m². De woning is een van de grotere tussenwoningen in Kerkrade en is met een vraagprijs van €315.000 marktconform geprijsd.

Chevremont: rustig en groen

De buurt Chevremont is een rustige woonwijk met veel groen. Een bewoner zegt: "Ik woon in een mooie omgeving in het mooie Limburg, veel natuur, rustig wonen." De buurt telt zo'n 3000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De woningvoorraad bestaat voor 62% uit eengezinswoningen, en 43% is koop.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op tien minuten lopen, of bij de Jumbo iets verderop. Basisschool De Blokkenberg ligt op loopafstand, en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het treinstation is om de hoek. De gemeente Kerkrade biedt verder voldoende voorzieningen voor een compleet dagelijks leven.

Aangeboden door Damen Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 januari 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 315.000
Prijs per m²€ 978
Woonoppervlakte322m²
Perceeloppervlakte232m²
Bouwjaar1967
EnergielabelB
BuurtChevremont
WijkKerkrade-Noord
GemeenteKerkrade

Locatie

Kloosterbosstraat 77, Kerkrade

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.6
Erdina
21-08-2025
Ik woon in een mooie omgeving in het mooie limburg

Veel natuur mooie omgeving rustig wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Chevremont

Inwoners3.000
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Chevremont

Woningvoorraad1.637
Gem. WOZ-waarde€ 180.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Hertogenlaan 29
1035m
Jumbo
Onze Lieve Vrouwestraat 5
1623m
Jumbo
Portbeemden 1
1871m

Scholen

27 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Blokkenberg
Basisonderwijs · 218 leerlingen
394m
Basisschool Sint Ursula
Basisonderwijs · 237 leerlingen
1260m
Beroepscollege Parkstad Limburg, locatie Holz
Voortgezet onderwijs · 358 leerlingen
1440m

Veelgestelde vragen

Over Kloosterbosstraat 77, Kerkrade

Welk energielabel heeft Kloosterbosstraat 77?

De woning aan Kloosterbosstraat 77 in Kerkrade heeft energielabel B.

Is €315.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €315.000 ligt boven de mediaan van €257.250 in de buurt, maar de woning is met 322 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 156 m². De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €265.714, maar dat is inclusief kleinere woningen. Gezien de royale oppervlakte en het energielabel B is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Chevremont om in te wonen?