Tussenwoning te koop: Meester N J van Riemsdijkstraat 8, Kesteren
Onder bod
KopenNeder-BetuweTussenwoningenMeester N J van Riemsdijkstraat 8

Meester N J van Riemsdijkstraat 8

Verspreide huizen Kesteren, Neder-Betuwe

€ 457.500
Buurt Verspreide huizen Kesteren, KesterenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in het groene Kesteren

Deze tussenwoning uit 2016 aan de Meester N J van Riemsdijkstraat staat in een rustige, groene omgeving. Met 120 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een zuinige woning. De vraagprijs van €457.500 is marktconform voor tussenwoningen in Neder-Betuwe.

De buurt Verspreide huizen Kesteren

De buurt Verspreide huizen Kesteren is een landelijke wijk met veel eengezinswoningen. Het is er rustig en groen, met veel gezinnen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS, op loopafstand. Ook zijn er basisscholen zoals Openbare Daltonschool Het Palet en Hervormde Basisschool De Wegwijzer, beide om de hoek. Het treinstation is op tien minuten lopen. De gemeente Neder-Betuwe biedt verder voorzieningen zoals huisartsen en restaurants in de buurt.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Joop van Mourik makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 457.500
Prijs per m²€ 3.813
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte129m²
Bouwjaar2016
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Kesteren
WijkKesteren
GemeenteNeder-Betuwe

Locatie

Meester N J van Riemsdijkstraat 8, Kesteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Kesteren

Inwoners1.875
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Stationsstraat 1-3
677m
SPAR express
Rijksweg A15
2626m
Aldi
Dokter M. van Drielplein 3
2682m

Scholen

28 binnen 5 km

RSG Pantarijn locatie Kesteren
Voortgezet onderwijs · 287 leerlingen
479m
Openbare Daltonschool Het Palet
Basisonderwijs · 53 leerlingen
691m
Hervormde Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 374 leerlingen
753m

Veelgestelde vragen

Over Meester N J van Riemsdijkstraat 8, Kesteren

Welk energielabel heeft Meester N J van Riemsdijkstraat 8?

De woning aan Meester N J van Riemsdijkstraat 8 in Kesteren heeft energielabel A.

Is €457.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €457.500 is marktconform voor een tussenwoning uit 2016 met 120 m² woonoppervlak en energielabel A in Kesteren. De woning is zuinig en modern, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van Kesteren?

Kesteren heeft een treinstation op 1,5 km afstand, goed bereikbaar te voet of met de fiets. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Daltonschool Het Palet (691 m) en Hervormde Basisschool De Wegwijzer (753 m). Ook is er voortgezet onderwijs: RSG Pantarijn locatie Kesteren op 479 m.