Tussenwoning te koop: Molenvlietsestraat 26, Tholen
KopenTholenTussenwoningenMolenvlietsestraat 26

Molenvlietsestraat 26

Tholen, Tholen

€ 550.000
Buurt Tholen, TholenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 188m²
31% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 91 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 50 dagen
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Tholen

Deze tussenwoning aan de Molenvlietsestraat in Tholen is een verrassend ruime woning. Met 188 m² woonoppervlak en een perceel van 285 m² biedt het veel ruimte voor een gezin. De woning uit 1985 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €550.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Tholen, maar de extra ruimte verklaart dat.

De buurt Tholen

Tholen is een dorp met ruim 8.000 inwoners, waar veel gezinnen wonen. Een bewoner zegt: "Prima, altijd groen geweest en word alleen maar nog groener." De buurt heeft een dorps karakter met voorzieningen op loopafstand. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (82%) en koopwoningen (68%). Het is een rustige, groene omgeving. Bekijk ook de buurt Tholen voor meer informatie.

Het dagelijks leven

In de ochtend loop je in vijf minuten naar basisschool Montessorischool de Kraal of Calvijn College Tholen. Voor de boodschappen zijn Albert Heijn en Aldi om de hoek, op een paar minuten lopen. Ook een huisartsenpraktijk en een park of plantsoen zijn dichtbij. De gemeente Tholen biedt een compleet voorzieningenniveau voor dagelijks gebruik.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mark Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 2.926
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte285m²
Bouwjaar1985
EnergielabelC
BuurtTholen
WijkTholen
GemeenteTholen

Locatie

Molenvlietsestraat 26, Tholen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Jamison
04-02-2025
Prima

Prima, altijd groen geweest en word alleen maar nog groener

Buurt statistieken

Gegevens uit Tholen

Inwoners8.055
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Tholen

Woningvoorraad3.394
Gem. WOZ-waarde€ 282.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Terreplein 4
568m
Aldi
Terreplein 8
693m
PLUS
Dorpsstraat 75-77
3688m

Scholen

17 binnen 5 km

Calvijn College Tholen
Voortgezet onderwijs · 302 leerlingen
401m
Montessorischool de Kraal
Basisonderwijs · 91 leerlingen
401m
De Geluksvogel (so)
Speciaal onderwijs · 10 leerlingen
752m

Veelgestelde vragen

Over Molenvlietsestraat 26, Tholen

Welk energielabel heeft Molenvlietsestraat 26?

De woning aan Molenvlietsestraat 26 in Tholen heeft energielabel C.

Is €550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €550.000 ligt 26% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€436.740). De woning is echter ook 31% groter dan gemiddeld (188 m² vs 143 m²). De prijs per m² is met €2.926 iets lager dan het buurtgemiddelde van €3.205. Het is dus een forse prijs, maar de extra ruimte rechtvaardigt dat deels.

Hoe is de buurt Tholen om in te wonen?

Tholen is een dorp met een groen karakter en veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De enige review geeft een 7,6 en noemt het 'altijd groen'. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een huisarts zijn op loopafstand. Het is rustig en veilig, met 164 misdrijven per jaar in de hele buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig: je stookkosten zullen gemiddeld zijn. In de buurt heeft 27% van de koopwoningen label A, 9% label B en 18% label C. Een groot deel (45%) heeft een lager label. Label C is dus niet slecht, maar ook niet top.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Montessorischool de Kraal (basisonderwijs) en Calvijn College Tholen (voortgezet onderwijs) zitten op 400 meter. Ook Basisschool Eben Haezer is op 750 meter. Voor speciaal onderwijs is De Geluksvogel in de buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,5 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto of fiets. Tholen is niet direct per trein bereikbaar, maar met de auto of bus kom je er wel.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 50 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is redelijk snel. Er zijn 56 woningen verkocht in de afgelopen periode, wat wijst op een actieve markt.