Tussenwoning te koop: Niersprinkstraat 61, Kerkrade
KopenKerkradeTussenwoningenNiersprinkstraat 61

Niersprinkstraat 61

Kerkrade-Centrum, Kerkrade

€ 190.000
Buurt Kerkrade-Centrum, KerkradeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 220m²
220m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 201m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
41% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Kerkrade

Deze tussenwoning uit 1930 ademt sfeer met een royale oppervlakte van 220 m². Het energielabel G betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €190.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere tussenwoningen in Kerkrade.

De buurt Kerkrade-Centrum

De woning staat in de buurt Kerkrade-Centrum, een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 4.600 inwoners, waarvan een groot deel 65-plusser is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een levendige wijk met een mix van jong en oud.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook Jumbo en PLUS zijn op loopafstand. Basisschool Sint Ursula vind je twee straten verder, en voor voortgezet onderwijs is Het Martin Buber op vijf minuten lopen. De gemeente Kerkrade biedt verder voldoende voorzieningen voor een compleet woonleven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boek & Offermans Makelaars Heerlen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 190.000
Prijs per m²€ 864
Woonoppervlakte220m²
Perceeloppervlakte97m²
Bouwjaar1930
EnergielabelG
BuurtKerkrade-Centrum
WijkKerkrade-Oost
GemeenteKerkrade

Locatie

Niersprinkstraat 61, Kerkrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Kerkrade-Centrum

Inwoners4.685
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Hertogenlaan 29
201m
Jumbo
Onze Lieve Vrouwestraat 5
572m
PLUS
Maria Gorettiplein 1
1046m

Scholen

22 binnen 5 km

Basisschool Sint Ursula
Basisonderwijs · 237 leerlingen
365m
Het Martin Buber
Voortgezet onderwijs · 158 leerlingen
443m
Beroepscollege Parkstad Limburg, locatie Holz
Voortgezet onderwijs · 358 leerlingen
731m

Veelgestelde vragen

Over Niersprinkstraat 61, Kerkrade

Welk energielabel heeft Niersprinkstraat 61?

De woning aan Niersprinkstraat 61 in Kerkrade heeft energielabel G.

Is €190.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met 220 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1930 is de prijs van €190.000 marktconform voor een tussenwoning in Kerkrade. Het energielabel G kan wel invloed hebben op de maandlasten, omdat je meer kwijt bent aan gas en elektra. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of het past bij jouw budget.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. Het is niet mogelijk om exacte bedragen te noemen, maar reken op een aanzienlijk hogere energierekening dan bij een woning met label A of B. Overweeg of je wilt investeren in isolatie of duurzame maatregelen.