Tussenwoning te koop: Overhagenstraat 26, Arnhem
Onder bod
KopenArnhemTussenwoningenOverhagenstraat 26

Overhagenstraat 26

Over het Lange Water, Arnhem

€ 290.000
Buurt Over het Lange Water, ArnhemBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
SPAR express op 440m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Overhagenstraat in Arnhem heeft een woonoppervlak van 78 m² en een perceel van 142 m². Het bouwjaar 1966 geeft de woning een klassieke uitstraling, maar het energielabel E betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €290.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €281.698 in de buurt, maar past wel in het aanbod van tussenwoningen in Arnhem.

Buurt Over het Lange Water

De buurt Over het Lange Water is een rustige wijk in Presikhaaf-Oost. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Er is niet veel te doen buiten een park wat onveilig is in de avond. Er worden soms auto's gesloopt en er word gedealt op de parkeerplaats, maar er zijn veel winkels, alles is dichtbij en het is makkelijk te bereiken met de bus of trein." De buurt telt ruim 5.000 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het aantal misdrijven ligt met 203 relatief hoog, maar de ligging nabij voorzieningen wordt gewaardeerd.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express om de hoek (440 m) of PLUS twee straten verder (934 m). Ook Aldi en Jumbo zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Ibn-i Sina (612 m) en De Parkschool (639 m) vlakbij. De gemeente Arnhem biedt verder ruime mogelijkheden voor recreatie en cultuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kolmeijer makelaars Nijmegen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 290.000
Prijs per m²€ 3.718
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte142m²
Bouwjaar1966
EnergielabelE
BuurtOver het Lange Water
WijkPresikhaaf-Oost
GemeenteArnhem

Locatie

Overhagenstraat 26, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.5
Bryan
26-02-2025
Stil en leeg

Er is niet veel te doen buiten een park wat onveilig is in de avond. Er worden soms auto's gesloopt en er word gedealt op de parkeerplaats, maar er zijn veel winkels, alles os dichtbij en het is makkelijk te bereiken met de bus of trein.

Buurt statistieken

Gegevens uit Over het Lange Water

Inwoners5.295
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Over het Lange Water

Woningvoorraad2.695
Gem. WOZ-waarde€ 234.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

38 binnen 5 km

SPAR express
Ijsseloordweg 42
440m
SPAR express
Pres. Kennedylaan 108 A
714m
PLUS
Churchillplein 42
934m

Scholen

46 binnen 5 km

Ibn-i Sina
Basisonderwijs · 290 leerlingen
612m
De Parkschool
Basisonderwijs · 209 leerlingen
639m
Mariëndael
Speciaal onderwijs · 368 leerlingen
739m

Veelgestelde vragen

Over Overhagenstraat 26, Arnhem

Welk energielabel heeft Overhagenstraat 26?

De woning aan Overhagenstraat 26 in Arnhem heeft energielabel E.

Is €290.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €290.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €281.698 in de buurt, maar is lager dan de duurste woning (€389.000). De gemiddelde prijs per m² is €3.679, wat neerkomt op €287.000 voor 78 m². De prijs is marktconform, mede door het energielabel E en het bouwjaar 1966.

Hoe veilig is de buurt Over het Lange Water?

Uit buurtreviews blijkt dat er meldingen zijn van autosloop en drugshandel op parkeerplaatsen, vooral 's avonds. Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 203, wat relatief hoog is. Overdag is de buurt rustig, maar het is goed om hier rekening mee te houden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel E, wat betekent dat het energieverbruik relatief hoog is. In de buurt heeft 71,4% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Ibn-i Sina (612 m) en De Parkschool (639 m) zijn dichtbij. Ook is er voortgezet speciaal onderwijs, zoals Mariëndael (739 m) en Briant College (769 m).

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is. Er zijn busverbindingen in de buurt, maar specifieke lijnen worden niet genoemd. De bereikbaarheid met de bus wordt in een review als goed omschreven.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 41 dagen. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat woningen redelijk snel van eigenaar wisselen. De vraagprijs van deze woning is iets boven het gemiddelde, wat de verkooptijd mogelijk iets kan verlengen.