Tussenwoning te koop: Prinses Catharina-Amalialaan 8, Hoofddorp
KopenHaarlemmermeerTussenwoningenPrinses Catharina-Amalialaan 8

Prinses Catharina-Amalialaan 8

Hoofddorp Toolenburg Zuid, Haarlemmermeer

€ 649.500
Buurt Hoofddorp Toolenburg Zuid, HoofddorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 126m²
126m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een jonge wijk

Deze tussenwoning uit 2021 staat in een rustige, groene buurt met veel jonge gezinnen. Met 126 m² woonoppervlak en een energielabel A+++ is het een zuinige woning. De prijs van €649.500 is marktconform voor tussenwoningen in Haarlemmermeer.

Buurt Hoofddorp Toolenburg Zuid

De buurt Hoofddorp Toolenburg Zuid is een nieuwbouwwijk met veel groen en water. Een bewoner zegt: "Het is een rustige buurt met veel jonge gezinnen. Veel speeltuintjes in de wijk." Een ander noemt het "een mooie nieuwbouwwijk met veel groen." Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 7,83. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het zijn vooral gezinnen met kinderen die hier wonen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je twee straten verder terecht bij Albert Heijn of Dirk, beide op ruim een kilometer. Ook scholen zijn om de hoek: het Rietland College en Avantis College liggen op loopafstand, net als basisscholen zoals Openbare Basisschool de Octopus. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder voorzieningen zoals een park op tien minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vlieg Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 649.500
Prijs per m²€ 5.155
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte111m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA+++
BuurtHoofddorp Toolenburg Zuid
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Prinses Catharina-Amalialaan 8, Hoofddorp

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

9.6
Grace
07-05-2026
Gezellig

Het is best rustig en klam. Het is ook heel gezellig, kinderen spelen graag met elkaar.

7.0
SB
07-03-2025
Mooie nieuwe wijk

Het is een rustige buurt met veel jonge gezinnen. Veel speeltuintjes in de wijk. Omdat het een nieuwe wijk is moet de beplanting nog groeien er is veel groen en water. Een minpunt vind ik dat als je de wijk binnen komt vanaf de Hoofdvaart het erg druk is met verkeer en er veel zwerafval ligt. Ook in een aantal delen van de wijk ligt veel zwerfafval. Misschien dat de gemeente hier iets aan kan doen? OV is voor mij te ver en geen winkels op loopafstand. Verder een veilige wijk omdat veel mensen camera's hebben. Ik woon in een appartement waar we een groepsapp hebben voor calamiteiten en andere zaken. Al met al een fijne woonomgeving.

9.0
LK
14-09-2024
Bijna perfecte buurt

Heel goede en veilige buurt.

7.5
Nikhil
16-10-2023
Een mooie nieuwbouwwijk met veel groen.

Dichtstbijzijnde supermarkt is 10 minuten fietsen (toolenburg centrum), niet te belopen voor ouderen. Een supermarkt dichtbij tudorpark zou fijn zijn. Er is veel groen en de bouwstijl is mooi. Ik hoop dat er niet meer nieuwbouwwoningen gebouwd worden in de buurt om het rustig te houden. Ook is er een snelweg dichtbij. Wat mis ik? -een parkje in de buurt -supermarkt op loopafstand