Tussenwoning te koop: Stationsweg 53, Velsen-Zuid
KopenVelsenTussenwoningenStationsweg 53

Stationsweg 53

Velserbeek, Velsen

€ 645.000
Buurt Velserbeek, Velsen-ZuidBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Velserbeek

Deze tussenwoning uit 1932 aan de Stationsweg in Velsen-Zuid heeft een woonoppervlak van 175 m² en een perceel van 286 m². Het energielabel E betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €645.000 is dit aan de hoge kant, maar de woning is ruim en heeft karakter. Bekijk ook andere tussenwoningen in Velsen voor een prijsvergelijking.

De buurt Velserbeek

Velserbeek is een rustige buurt met veel groen en een mix van leeftijden. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en bijna allemaal koop. Het is een buurt waar veel 45-plussers wonen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen feedback van bewoners. Meer over de buurt Velserbeek lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt op een paar minuten lopen, of de Albert Heijn iets verderop. Ook zijn er scholen in de buurt: het Technisch College Velsen en het Maritiem College IJmuiden liggen op loopafstand, net als het Gymnasium Felisenum. De gemeente Velsen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 645.000
Prijs per m²€ 3.686
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte286m²
Bouwjaar1932
EnergielabelE
BuurtVelserbeek
WijkVelsen-Zuid en Driehuis
GemeenteVelsen

Locatie

Stationsweg 53, Velsen-Zuid

Buurt statistieken

Gegevens uit Velserbeek

Inwoners830
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Dekamarkt
Wijkerstraatweg 133-135
987m
Albert Heijn
Dudokplein 10
1069m
Vomar
Lange Nieuwstraat 422
1536m

Scholen

48 binnen 5 km

Technisch College Velsen
Voortgezet onderwijs · 344 leerlingen
600m
Maritiem College IJmuiden
Voortgezet onderwijs · 62 leerlingen
600m
Opb SGM Vellesan College
Voortgezet onderwijs · 1171 leerlingen
630m

Veelgestelde vragen

Over Stationsweg 53, Velsen-Zuid

Welk energielabel heeft Stationsweg 53?

De woning aan Stationsweg 53 in Velsen-Zuid heeft energielabel E.

Is €645.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €645.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Velsen-Zuid, maar de woning is met 175 m² woonoppervlak en een perceel van 286 m² wel ruim. Het energielabel E kan hogere stookkosten betekenen. Vergelijk met andere tussenwoningen in de buurt om te zien of de prijs marktconform is.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,2 km afstand, dus niet direct om de hoek. Voor busverbindingen zijn geen specifieke gegevens beschikbaar, maar de woning ligt aan de Stationsweg, wat een doorgaande weg is.

Hoe is de buurt Velserbeek om in te wonen?

Velserbeek is een rustige buurt met veel groen en een park op 0,2 km afstand. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers en er zijn veel eengezinswoningen. Het is een koopwijk met weinig criminaliteit (94 misdrijven totaal).