Tussenwoning te koop: West Vaardeke 3, Oudenbosch
KopenHalderbergeTussenwoningenWest Vaardeke 3

West Vaardeke 3

Oudenbosch-Centrum, Halderberge

€ 319.000
Buurt Oudenbosch-Centrum, OudenboschBekijk buurt
Albert Heijn op 65m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Oudenbosch

Deze tussenwoning uit 1930 aan de West Vaardeke heeft een authentieke uitstraling en een flinke tuin. Met 85 m² woonoppervlak en een perceel van 149 m² is het een fijne basis. De woning heeft energielabel G, dus verwacht hoge stookkosten. De vraagprijs van €319.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Halderberge.

De buurt Oudenbosch-Centrum

Oudenbosch-Centrum is een levendig dorp met zo'n 4500 inwoners. Het is een gemengde buurt: veel gezinnen, maar ook een aanzienlijk deel ouderen. Bewoners waarderen de voorzieningen: "Klein dorpje maar heeft alles van middelbare school tot winkels", zegt een bewoner. Een ander noemt de drukte door nieuwbouw: "Er word alleen rekening gehouden met de nieuwbouwwoningen... word het alleen maar drukker." Op basis van vijf beoordelingen scoort de buurt een 7,7. De buurt Oudenbosch-Centrum heeft een mix van koop- en huurwoningen.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die naast de deur zit. Ook de Aldi en PLUS zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar Sterrenschool De Schittering, twee straten verder, of Kindcentrum De Regenboog op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs zijn Curio prinsentuin Oudenbosch en Markland Oudenbosch op fietsafstand. De gemeente Halderberge biedt verder voldoende voorzieningen.

Over deze advertentie

De woning wordt op het moment van schrijven via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Wijk-Regio Makelaardij B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 319.000
Prijs per m²€ 3.753
Woonoppervlakte85m²
Perceeloppervlakte149m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
GemeenteHalderberge

Locatie

West Vaardeke 3, Oudenbosch

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

8.1
Abuubakar
16-08-2025
Weet niet

Klein dorpje maar heeft alles van middelbare school tot winkels

6.4
Pluer
08-07-2025
Achterstallig deel van de wijk

Er word alleen rekening gehouden met de nieuwbouwwoningen en de woningen die komen gaan. Vervolgens zitten wij al 1 1/2 in de lawaai, overmatig verkeer en word het alleen maar drukker door meer woningen die alleen via ons de dijk op gaan ipv 300 mtr verder die een eigen weg behouden voor 4 woningen en ik heel de wijk en nu ook kerkhof bezoekers voorbij krijgt. Het stukje groen wat over is gebleven word gebruikt door een kwart van de wijk gebruikt als uitlaat veldje zonder dat het opgeruimd word ( ik ruim geregeld dit op omdat naast de oprit het gewoon ligt).

8.1
Cathy
08-01-2025
Gezellig buurtje

Woon hier pas 1 jaar kan nog geen oordeel over ggeven

7.7
Melanie
01-01-2025
Leuk maar rustig

Ik zou het leuk vinden als er een leuk stukje natuur zou zijn om te wandelen

8.3
Ravi
27-06-2024
Super

Ik woon hier al heel mijn leven en ik heb geen klachten alles wat je nodig zou kunnen hebben is in de beurd.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oudenbosch-Centrum

Inwoners4.515
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Oudenbosch-Centrum

Woningvoorraad2.136
Gem. WOZ-waarde€ 256.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Wagenhoek 9
65m
Aldi
Oost-Vaardeke 41
265m
PLUS
Julianalaan 1
274m

Scholen

12 binnen 5 km

Sterrenschool De Schittering
Basisonderwijs · 259 leerlingen
506m
Kindcentrum De Regenboog
Basisonderwijs · 200 leerlingen
645m
Curio prinsentuin Oudenbosch
Voortgezet onderwijs · 714 leerlingen
804m

Veelgestelde vragen

Over West Vaardeke 3, Oudenbosch

Welk energielabel heeft West Vaardeke 3?

De woning aan West Vaardeke 3 in Oudenbosch heeft energielabel C.

Is €319.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €319.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning uit 1930 met energielabel G. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak goedkoper, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de locatie. Het energielabel G betekent dat je rekening moet houden met hoge stookkosten.

Wat betekent energielabel G voor mijn maandlasten?

Energielabel G is het minst zuinige label. De woning is slecht geïsoleerd, waardoor de stookkosten hoog uitvallen. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Hoe is de buurt Oudenbosch-Centrum om in te wonen?

Oudenbosch-Centrum is een dorpse buurt met alle voorzieningen op loopafstand: supermarkten, scholen en een treinstation op 900 meter. Bewoners geven de buurt een 7,7. Er is wel overlast door nieuwbouwverkeer, zoals een bewoner aangeeft. De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel gezinnen en ouderen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Sterrenschool De Schittering (506 m) en Kindcentrum De Regenboog (645 m). Voor voortgezet onderwijs kun je naar Curio prinsentuin Oudenbosch (804 m) of Markland Oudenbosch (1067 m).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen.

Wat is de staat van onderhoud van deze woning?

De woning is gebouwd in 1930 en heeft energielabel G, wat wijst op achterstallig onderhoud op het gebied van isolatie. De exacte staat van het dak, de vloeren en de installaties is niet bekend.

Wijk-Regio Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Wijk-Regio Makelaardij B.V.
wijk-regio.nl
Bekijk
Wijk-Regio Makelaardij B.V.
huispedia.nl
Bekijk
Wijk-Regio Makelaardij B.V.
pararius.nl
Bekijk
Wijk-Regio Makelaardij B.V.
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Oudenbosch-Centrum

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appWest Vaardeke 3, Oudenbosch
Bekijk