Tussenwoning te koop: Wouwermanstraat 30, Haarlem
KopenHaarlemTussenwoningenWouwermanstraat 30

Wouwermanstraat 30

Kleverpark-zuid, Haarlem

€ 575.000
Buurt Kleverpark-zuid, HaarlemBekijk buurt
Albert Heijn op 234m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in Haarlem

Deze tussenwoning aan de Wouwermanstraat 30 in Haarlem ademt de sfeer van 1906: hoge plafonds, authentieke details en een knus woonoppervlak van 33 m². Het energielabel E betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €575.000 is dit een aanzienlijk lagere instap dan de gemiddelde koopwoning in de buurt, die rond de €825.000 ligt. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Haarlem.

Buurt Kleverpark-zuid

De woning ligt in de buurt Kleverpark-zuid, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 2.765 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 65 jaar oud is. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als alleenstaanden. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in een paar minuten naar de Vrije School Kleverpark, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn twee straten verder, en Dekamarkt op vijf minuten lopen. Ook Basisschool De Ark is vlakbij. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Maarten van Vliet Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 17.424
Woonoppervlakte33m²
Bouwjaar1906
EnergielabelE
BuurtKleverpark-zuid
WijkTer Kleefkwartier
GemeenteHaarlem

Locatie

Wouwermanstraat 30, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Kleverpark-zuid

Inwoners2.765
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Kleverpark-zuid

Woningvoorraad1.159
Gem. WOZ-waarde€ 700.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Albert Heijn
Santpoorterstraat 41
234m
Dekamarkt
Mr. Cornelisstraat 52-56
339m
Albert Heijn
Spoorwegstraat 1 3
684m

Scholen

104 binnen 5 km

Vrije School Kleverpark
Basisonderwijs · 213 leerlingen
123m
Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 593 leerlingen
193m
Basisschool de Werkschuit
Basisonderwijs · 191 leerlingen
407m

Veelgestelde vragen

Over Wouwermanstraat 30, Haarlem

Welk energielabel heeft Wouwermanstraat 30?

De woning aan Wouwermanstraat 30 in Haarlem heeft energielabel E.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 ligt fors onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€699.571) en de gemiddelde vraagprijs (€825.000). De woning is met 33 m² echter veel kleiner dan het buurtgemiddelde van 249 m². De prijs per vierkante meter (€17.424) is hoger dan het buurtgemiddelde van €3.313, wat logisch is voor een kleine woning. Het is een marktconforme prijs voor een compacte tussenwoning in een gewilde Haarlemse buurt.

Wat betekent energielabel E voor mijn maandlasten?

Energielabel E duidt op een matige isolatie en een minder zuinige verwarmingsinstallatie. Je kunt hogere energiekosten verwachten dan bij een woning met label A of B.