Tussenwoning te koop: Ypelobrink 117, Enschede
Verkocht onder voorbehoud
KopenEnschedeTussenwoningenYpelobrink 117

Ypelobrink 117

Wesselerbrink Noord-West, Enschede

€ 249.000
Buurt Wesselerbrink Noord-West, EnschedeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Ypelobrink 117 in Enschede is een fijn thuis voor wie van ruimte en groen houdt. Met 139 m² woonoppervlak en een perceel van 326 m² is er volop plek voor het hele gezin. Het energielabel A betekent dat je niet op de tocht zit. De vraagprijs van €249.000 is marktconform voor tussenwoningen in Enschede.

Wesselerbrink Noord-West: groen en leefbaar

De buurt Wesselerbrink Noord-West wordt door bewoners gewaardeerd om het vele groen en de rust. Een bewoner zegt: "De wijk is heel mooi. Veel groen en heel veilig voor kinderen. Speeltuin voor de deur." Een ander noemt het "een rustige groene wijk, mix van culturen" en voelt zich er veilig en thuis. De buurt telt veel groen en speelruimte, en de voorzieningen zijn dichtbij.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Lidl, beide op loopafstand. Ook Albert Heijn is niet ver. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Prins Maurits of Openbare Basisschool Harry Bannink, die om de hoek liggen. De gemeente Enschede biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aangeboden door Jahnig + ter Braak

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jahnig + ter Braak aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 249.000
Prijs per m²€ 1.791
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte326m²
Bouwjaar1970
EnergielabelA
BuurtWesselerbrink Noord-West
WijkEnschede-Zuid
GemeenteEnschede

Locatie

Ypelobrink 117, Enschede

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

10
Sam
17-10-2025
Goeie en een mooie woonwijk

De wijk is heel mooi. Veel groen en heel veilig voor kinderen. Speeltuin voor de deur. En een mooie schone wijk

8.3
Miriam
14-05-2025
Een rustige groene wijk, mix van culturen

Ik woon al jaren in Wesselerbrink Noord-West en ervaar het als een prettige buurt met veel groen en speelruimte. Er is een goede mix van jong en oud, en de buurt is de laatste jaren steeds leefbaarder geworden. De winkels en voorzieningen zijn dichtbij, en de mensen groeten elkaar op straat. Soms zijn er kleine overlastmomenten, maar over het algemeen voel ik me hier veilig en thuis.

Buurt statistieken

Gegevens uit Wesselerbrink Noord-West

Inwoners4.550
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Jumbo
Wesseler-nering 21
594m
Lidl
Wesseler-Nering 2b
594m
Albert Heijn
Kevelhamhoek 71
1140m

Scholen

61 binnen 5 km

Prins Maurits
Basisonderwijs · 102 leerlingen
267m
Openbare Basisschool Harry Bannink
Basisonderwijs · 107 leerlingen
385m
De Windroos
Basisonderwijs · 442 leerlingen
385m

Veelgestelde vragen

Over Ypelobrink 117, Enschede

Welk energielabel heeft Ypelobrink 117?

De woning aan Ypelobrink 117 in Enschede heeft energielabel A.

Is €249.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €249.000 voor een tussenwoning van 139 m² met energielabel A in Wesselerbrink Noord-West is marktconform. De woning heeft een ruim perceel en een gunstig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de kenmerken.