Tussenwoning te koop: Zonneweide 15, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschTussenwoningenZonneweide 15

Zonneweide 15

Kom Engelen, Den Bosch

€ 875.000
Buurt Kom Engelen, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 215m²
215m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Zonneweide in Engelen ademt ruimte en rust. Met 215 m² woonoppervlak en een perceel van 379 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1967 en voorzien van energielabel C. De prijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Kijk je naar andere tussenwoningen in Den Bosch, dan valt op dat dit aanbod bovengemiddeld groot is.

Kom Engelen: een dorpse sfeer

De buurt Kom Engelen is een kleine, hechte gemeenschap met een dorpse uitstraling. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 7,88. Een bewoner zegt: "Vriendelijke. Menssen leuke buurt. Mag wel meer natuur zijn." De buurt telt 2765 inwoners, met veel gezinnen en een hoog percentage eengezinswoningen (92%). Het is een rustige plek, ver weg van de stedelijke drukte.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, die om de hoek zit. Kinderen kunnen naar Basisschool De Pollenhof, op tien minuten lopen. Voor de middelbare school moeten ze iets verder, naar het voortgezet onderwijs op 3,1 km. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier in Engelen geniet je van de rust.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bighelaardij B.V. op Vastgoed Nederland, Pararius en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 4.070
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte379m²
Bouwjaar1967
EnergielabelC
BuurtKom Engelen
WijkEngelen
GemeenteDen Bosch

Locatie

Zonneweide 15, 'S-Hertogenbosch

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Sterre
03-08-2025
fijn

Vriendelijke. Menssen leuke buurt. Mag wel meer natuur zijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Kom Engelen

Inwoners2.765
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

31 binnen 5 km

PLUS
Dien van Hemertstraat 1
543m
PLUS
Goulmy en Baarplein 74
1808m
Lidl
Het Wielsem 15-19
2134m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool De Pollenhof
Basisonderwijs · 203 leerlingen
2758m
Openbare Basisschool De Lispeltuut Jenaplanschool
Basisonderwijs · 94 leerlingen
2811m
School met de Bijbel, De Zaaier
Basisonderwijs · 96 leerlingen
2941m

Veelgestelde vragen

Over Zonneweide 15, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Zonneweide 15?

De woning aan Zonneweide 15 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel C.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in deze buurt. Met 215 m² woonoppervlak en een perceel van 379 m² is het echter een royale woning. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het onderhoud en de exacte afwerking.

Hoe is de buurt Kom Engelen om in te wonen?

Kom Engelen is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Bewoners geven de buurt een 7,88 en noemen het 'fijn' en 'vriendelijk'. Er is weinig stedelijke drukte, maar ook minder natuur dan sommigen zouden wensen. Het is een veilige buurt met 47 misdrijven per jaar.