Twee-onder-één-kap te koop: Amstelkade 34, Amstelhoek
Onder bod

Amstelkade 34

Amstelhoek, De Ronde Venen

€ 550.000
Buurt Amstelhoek, AmstelhoekBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Vomar op 303m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis met een eigenzinnig energielabel

Deze Twee-onder-één-kapwoning aan de Amstelkade in Amstelhoek ademt de sfeer van 1930. Met 96 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 320 m² is het een woning met karakter. De vraagprijs van €550.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar dat past bij het ruime perceel. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in De Ronde Venen.

Amstelhoek: een dorpse rust

Amstelhoek is een kleine, rustige buurt met 985 inwoners. De woningvoorraad bestaat voor 83% uit eengezinswoningen, en 74% is koop. Het is een gemengde buurt: veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. De sfeer is dorps en groen. De buurt Amstelhoek heeft een lage misdaadcijfer (19 misdrijven) en een omgevingsadressendichtheid van 1007, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar, die om de hoek zit op 300 meter. Ook de Albert Heijn is dichtbij, op 434 meter. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals het Duet (1,1 km) en De Springschans (1,2 km). Het voortgezet onderwijs is op 2,4 km afstand. De gemeente De Ronde Venen biedt verder voorzieningen zoals een park op 1 km en een restaurant op 1,2 km.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Amstel Makelaardij o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 juni 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 5.729
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte320m²
Bouwjaar1930
EnergielabelF
Buurt Amstelhoek

Locatie

Amstelkade 34, Amstelhoek

Buurt statistieken

Gegevens uit Amstelhoek

Inwoners985
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Amstelhoek

Woningvoorraad449
Gem. WOZ-waarde€ 458.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Vomar
Prinses Irenelaan 1-3
303m
Albert Heijn
Amstelplein 37
434m
Albert Heijn
Zijdelwaardplein 84
1643m

Scholen

21 binnen 5 km

het Duet
Basisonderwijs · 412 leerlingen
1082m
De Springschans
Basisonderwijs · 424 leerlingen
1243m
OBS De Kajuit
Basisonderwijs · 159 leerlingen
1325m

Veelgestelde vragen

Over Amstelkade 34, Amstelhoek

Welk energielabel heeft Amstelkade 34?

De woning aan Amstelkade 34 in Amstelhoek heeft energielabel F.

Is €550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €550.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€490.000) en ook boven de mediaan. De gemiddelde prijs per m² is €4.981, terwijl deze woning €5.729 per m² vraagt. Het ruime perceel van 320 m² kan dit verschil deels verklaren. In de buurt zijn momenteel slechts 2 koopwoningen beschikbaar, wat de markt krap maakt.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en de stookkosten hoog zullen zijn. In de buurt hebben alle beschikbare koopwoningen label B of C, dus deze woning springt er negatief uit. Het is een woning uit 1930, dus er is waarschijnlijk geen spouwmuurisolatie of dubbel glas.

Hoe is de buurt Amstelhoek om in te wonen?

Amstelhoek is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een laag criminaliteitscijfer. Er wonen relatief veel 45-plussers en gezinnen. De voorzieningen zijn beperkt maar aanwezig: een supermarkt op loopafstand, basisscholen op 1-1,5 km en een park op 1 km. Het treinstation is ver weg (12,9 km), dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Zijn er veel woningen te koop in Amstelhoek?

Nee, het aanbod is zeer beperkt. Op dit moment staan er slechts 2 koopwoningen te koop in de buurt. In het afgelopen jaar zijn er 17 woningen verkocht, met een gemiddelde verkooptijd van 59 dagen. Dat wijst op een redelijk actieve markt, maar het huidige aanbod is krap.

Wat is de gemiddelde verkoopprijs in de buurt?

De gemiddelde verkoopprijs van woningen in Amstelhoek is €562.294, gebaseerd op 17 verkopen. De gemiddelde vraagprijs van de huidige koopwoningen is €490.000. De woning aan de Amstelkade is met €550.000 dus iets duurder dan het gemiddelde vraagaanbod, maar onder de gemiddelde verkoopprijs.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 320 m², wat ruim is voor een twee-onder-één-kapwoning. De exacte tuinindeling staat niet in de advertentie, maar met een perceel van deze omvang is er zeker een flinke tuin. De woning zelf is 96 m², verdeeld over meerdere kamers.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,9 km afstand, dus dat is niet goed bereikbaar. Voor dagelijks woon-werkverkeer is een auto vrijwel noodzakelijk.

Amstel Makelaardij o.g.
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

4 woningen in de buurt Amstelhoek

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appAmstelkade 34, Amstelhoek
Bekijk